Rom Xiaomi Mi 4s Root ve çoklu dil rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Denemiş değilim telefon henüz gelmediği için yapıp yapmamak tamamen size kalmış sorumluluk size aittir.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam Google'da aratılırsa onlarca, yüzlerce belki binlerce site adresi zaten gelecektir. Bu tip şeylerde eğer burada bir paylaşım yapılacaksa sadece kuru kuruya link vermek şeklinde olmamalıdır. Ya orayı kaynak göstererek mesela Türkçe değilse Türkçe'ye çevirip burada anlatabilir yada yine orayı kaynak göstererek kendi yaptığınız işlemleri burada yazabilirsiniz. Ama kuru kuruya sadece link vermek olmaz.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Hocam Google'da aratılırsa onlarca, yüzlerce belki binlerce site adresi zaten gelecektir. Bu tip şeylerde eğer burada bir paylaşım yapılacaksa sadece kuru kuruya link vermek şeklinde olmamalıdır. Ya orayı kaynak göstererek mesela Türkçe değilse Türkçe'ye çevirip burada anlatabilir yada yine orayı kaynak göstererek kendi yaptığınız işlemleri burada yazabilirsiniz. Ama kuru kuruya sadece link vermek olmaz.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haklısınız hocamda telefon gelmediği için denemeyedim, deneyemediğim içinde belki birisi dener ve olur bizde gelecek telefonlarımızda bu sıkıntıdan kurtulmuş oluruz diye paylaştım ama sıkıntı olur ise konuyu lütfen siliniz.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Haklısınız hocamda telefon gelmediği için denemeyedim, deneyemediğim içinde belki birisi dener ve olur bizde gelecek telefonlarımızda bu sıkıntıdan kurtulmuş oluruz diye paylaştım ama sıkıntı olur ise konuyu lütfen siliniz.
Geldiği zaman deneyip, deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz o zaman.

Not: Aynı yöntemler diğer telefonlar için de kullanılmakta ve forumumuzda anlatımı bulunmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt