Yardım Xiaomi Mi 11 Lite Kamera Problemi (ROOT'lu)

JoeSeph

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi11Lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.5.8 Stable
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 11 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim model telefonu kullanmaktayım. Kamera kullandıktan belirli bir süre sonra kamera uygulaması çalışmamaya başlıyor ve telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. Bunun neyden kaynaklı olduğunu bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
33
Herhangi bir yerden kamera uygulamasının farklı sürümüne kendiniz güncellediniz mi? Root'lu demişsiniz kamera ile ilgili modül kurdunuz mu?

Oyla:

JoeSeph

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi11Lite
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangi bir yerden kamera uygulamasının farklı sürümüne kendiniz güncellediniz mi? Root'lu demişsiniz kamera ile ilgili modül kurdunuz mu?
Şöyle bir durum var telefon, telefoncudan alınma yanı yazılımlı. Ve bir süre kamera çalıştıktan sonra direkt olarak kamera çalışmıyor sanki cihaz kamerayı görmüyor gibi bir durum oluyor. Gerek instagram gerek whatsapp kamera çalışmıyor. Kernelden girip optimizasyon (farklı bir kelime olabilir) yapacaktım orda da direkt kamera algılanmıyor. PC'ye bağlayıp ayarlarına girip düzeltme durumu olur mu acaba?

Oyla:

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
33
Şöyle bir durum var telefon, telefoncudan alınma yanı yazılımlı. Ve bir süre kamera çalıştıktan sonra direkt olarak kamera çalışmıyor sanki cihaz kamerayı görmüyor gibi bir durum oluyor. Gerek instagram gerek whatsapp kamera çalışmıyor. Kernelden girip optimizasyon (farklı bir kelime olabilir) yapacaktım orda da direkt kamera algılanmıyor. PC'ye bağlayıp ayarlarına girip düzeltme durumu olur mu acaba?
Öyle bir ayar yok hocam donanımsal arıza olabilir.

Oyla:
Üst Alt