Sohbet Xiaomi mi 11 lite 5g ne mi, poco x4 pro mu?

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Sizce hangisi daha iyi her bakımdan ve hangisi alınır?

Redmi bir daha bulaşmamaya karar verdim, xiaomi mi watch s1 den sonra, zira mi 8 lite ta bile sorunsuz çalışıyor, redmi note 10 pro da çalışmıyor

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
11 Lite 5G NE daha hafif, hoparlör sesi daha net çıkıyor, kamera video çekim özellikleri daha fazla. X4 Pro'nun artısı 67 W hızlı şarj ve 5000 mAh batarya. X4 Pro 205 gram tuğla gibi.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Mi serisi daha kaliteli olur bence

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Sizce hangisi daha iyi her bakımdan ve hangisi alınır?

Redmi bir daha bulaşmamaya karar verdim, xiaomi mi watch s1 den sonra, zira mi 8 lite ta bile sorunsuz çalışıyor, redmi note 10 pro da çalışmıyor
Mİ etiketli cihaz herzaman 1 tık öndedir, Poco x4 güneş ışığı perfomansı Mii 11 Lite 5G NE cihazından çok düşük.

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Mİ etiketli cihaz herzaman 1 tık öndedir, Poco x4 güneş ışığı perfomansı Mii 11 Lite 5G NE cihazından çok düşük.
Sadece o da değil genel olarak malzeme kalitesi hissiyat kamera ben şahsen redmi ve poco kullanamıyorum çünkü kasası ekranı hiç hoş gelmiyor bana mı serisi biraz daha premiuim hissiyat veriyor ve ben mi serisinin ve redmi serisinin yazılımlarının farklı olduğunu düşünüyorum şahsen redmi serisi kullandığım telefonlarda daha fazla yazılımsal hata var iken mi serisinde bu yok denecek kadar azdı tabi genede sizin tercihiniz...

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece o da değil genel olarak malzeme kalitesi hissiyat kamera ben şahsen redmi ve poco kullanamıyorum çünkü kasası ekranı hiç hoş gelmiyor bana mı serisi biraz daha premiuim hissiyat veriyor ve ben mi serisinin ve redmi serisinin yazılımlarının farklı olduğunu düşünüyorum şahsen redmi serisi kullandığım telefonlarda daha fazla yazılımsal hata var iken mi serisinde bu yok denecek kadar azdı tabi genede sizin tercihiniz...
Hemde çok farklı, mi watch s1 active redmi note 10 pro da tam çalışmıyor arayüz değişmiyor, mi 8 lite ta cayır cayır çalışıyor galaxy note 8de de çalışıyor.

Redmi pişmanlık oldu bana, poco kullanmadım bilmiyorum ama belki redmi den bir tık iyidir ama mi olamaz 👍
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Katılıyorum mi 8 lite bile, redmi note 10 pro dan daha kaliteli.

burucu08

Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
Hemde çok farklı, mi watch s1 active redmi note 10 pro da tam çalışmıyor arayüz değişmiyor, mi 8 lite ta cayır cayır çalışıyor galaxy note 8de de çalışıyor.

Redmi pişmanlık oldu bana, poco kullanmadım bilmiyorum ama belki redmi den bir tık iyidir ama mi olamaz 👍
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Katılıyorum mi 8 lite bile, redmi note 10 pro dan daha kaliteli.
Evet poco yazılımında pekte iyi değil soyliyeyim hani belki x3 pro alirsaniz mantıklı olabilir çünkü işlemci iyi ama x4 pro bence alinmaz

Üst Alt