Yardım Xiaomi Mi 11 açılmıyor ve şarj olmuyor

SerkanTTZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 11
Konular
7
Merhaba. Telefonumu hepsiburada.'dan aldım henüz 6 ay olmadı. Dün ortada hiçbir şey yokken şarja taktıktan birkaç dakika sonra kapandı ve bir daha açılmadı. Hard reset soft reset boot vs dışarıdan yapılabilecek her şeyi denedim ancak hiçbir sonuç alamadım. Ne telefon şarj oluyor ne de açılıyor. Telefon düşmedi, su vs gelmedi hiçbir şey olmadı her şey durup dururken oldu.

Internete baktım Xiaomi sahiplerinin hep benzer sorunları var. GENPA ve diğer tamir süreçleri ve garanti durumları için de hiç parlak şeyler yazmıyorlar. Ben tüm samimiyetimle söylemek isterim ki Samsung telefonumu 5 sene kullanıp bıraktım ve bir gün dahi böyle saçma sapan bir sorun yaşatmamıştı. Xiaomi gerçekten daha çok yeni bir marka ve ortada birçok ürünüyle ilgili aynı kronik sorunlar var.

Eğer bu konuyu okuyup Xiaomi marka herhangi bir telefon almak niyetindeyseniz lütfen www.sikayetvar.com'daki xiaomi şikayet hengamesine bakın. Sorunlar hep birbirinin aynı ve çok fazla sorun var.

Bu sorunla karşılaşıp çözüm bulan var mıdır neler yapmıştır?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazı onarım için servise verebilirsiniz. Elektronik cihaz bu bozulmaz, arızalanmaz diyemeyiz, şans işi biraz da. Siz Xiaomi aldınız arıza yaptı, bende sizin gibi düşündüm babama Samsung aldım, 6 ay sonra onun cihazı da arıza yaptı. Benim Xiaomi cihazımın panelinde de sorun vardı verdim genpa servise onarıp geri verdiler. Bazıları gerçekten karalamak için de karalama yapabiliyorlar, size burada markayı savunmuyorum ancak yiğidi öldüreceksek hakkını da vermek lazım. Kardeşimde de var redmi cihaz 5 yıldır sorunsuz kullanıyor, bir defa arıza yapmadı. Şikayet var da yazılan her bilgi doğru olmayabilir.

Üst Alt