Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Cihazi yeniden baslattigimda sistem cokuyor fastboota atiyor twrp girince bu yaziyor cihaz rootlu mi10pro eu stabile android 10 yüklü bu sorunu cozemedim yardimci olabilecek biri varmi ? ( Acil)
Ben luckypatcher ile android yaması yaptığımda bu hata oluyordu. Twrp sistem yok diyor ama dosyalar duruyor, herhangi bir çözüm bulamamıştım. Siz de luckypatcher kullanıyorsanız android yaması yapmayın.

s333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
mi8 se
Konular
4
merhabalar mi10 cihazıma twrp yi kurdum daha sonra xiaomi.eu_multi_MI10_V12.1.5.0.RJBCNXM_v12-11 bu romu kurdum daha sonra twrp ekranında telefon şifremi istedi 4 haneli ve sürekli aynı şifreyi kullanmama rağmen şifre hatalı diyor dosya şifrelemesi çözülemiyor ram da sürekli uygulamalar kapanıyor bunun çözümğ nedir teşekkürler

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
merhabalar mi10 cihazıma twrp yi kurdum daha sonra xiaomi.eu_multi_MI10_V12.1.5.0.RJBCNXM_v12-11 bu romu kurdum daha sonra twrp ekranında telefon şifremi istedi 4 haneli ve sürekli aynı şifreyi kullanmama rağmen şifre hatalı diyor dosya şifrelemesi çözülemiyor ram da sürekli uygulamalar kapanıyor bunun çözümğ nedir teşekkürler
telefondan sifreyi kaldırın tekrar twrpyi açmayı deneyin

Ykpbzn34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Redminote6pro
Konular
0
O bahsettigniz seyi hic bilmiyorum bile cihaz rootlu sistem cakisiyor bunu cozemedim ne zmn yeniden baslatsam sistemi gormuyor yani herhsngi birseyle oynamadım cihazda nedeninide anlamadim gitti

harunteknik07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
harun
Cihazım
a7
Konular
0
xiaomi-mi-10-pro-announcement-jpg.92985

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_mi10 dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.

twrpsaltokunur-png.45440

Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.4.2B-0623
İndirme Bağlantısı : Dosya Yükle

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
elinize saglık ustam şifre nedir rica etsem

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
Hocam ayni sorun bendede var. Cozum bulmussunuz paylasabilir misiniz?
telefonu açabildinizmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar bende mi 10 kullanıcısıyım
20,11,5 eu rom kullanıyorum bu romu kurana kadar twrp ye girebiliyordum twrp yi açmaya çalıştığım zaman fastboot a geçiyor ve çıkmıyor telefon açılmıyor telefonun ses açma ve kapatma tuşlarına basarak başka bir menüye geçirip öyle açıyorum
twrp ye giremediğim için telefonuda güncelleyemiyorum
ilgilenen ve bilgisi olan arkadaşlara arz olunur

Son düzenleme:
Üst Alt