Yardım Xiaomi Meraklısı

orhank

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
orhan
Cihazım
android
Konular
1
Cümleten hayırlı geceler arkadaşlar aranıza izmirden katılıyorum bayadır üyeniz olmamakla birlikte forumu takip ediyordum. Bu sayede xiaomi 'ye ilgim artmaya başladı. Şuana kadar hep android telefonlar kullandım şuan lg2 kullanıyorum ve yenilemem lazım huawei p10 ve xiaomi mi6 arasında kaldım (p10 'un ısınma probleminden dolayı -- netteki yazılanlar o yönde :D ) xiaomi mi 6 almayı düşünüyorum, 2 si arasında tercihiniz ne olurdu ?

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Cümleten hayırlı geceler arkadaşlar aranıza izmirden katılıyorum bayadır üyeniz olmamakla birlikte forumu takip ediyordum. Bu sayede xiaomi 'ye ilgim artmaya başladı. Şuana kadar hep android telefonlar kullandım şuan lg2 kullanıyorum ve yenilemem lazım huawei p10 ve xiaomi mi6 arasında kaldım (p10 'un ısınma probleminden dolayı -- netteki yazılanlar o yönde :D ) xiaomi mi 6 almayı düşünüyorum, 2 si arasında tercihiniz ne olurdu ?
iyi geceler hoşgeldiniz bir kaç cihaz kullandım android olarak bende ama sırf arayüzü hoşuma gittiği için xiaomi sevdalısı oldum diyebilirim xiaomin arayüzü bambaşka bir şey yağ gibi akıyor resmen sırf bu yüzden xiaomi aldım ve bir daha diğer alternatif cihaz arayışına girmedim kendince bi nitekim eksikleri var ama ilerde zamanla herşey otururur diye düşünüyorum.Ben oyumu MI6 kullanırdım sonuçta SD 835 işlemci var cihazın üzerinde tam bir fiyat performans cavavarı diyebilirim alıpta pişman olmucanız bir telefon. :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Kesinlike Xiaomi tabiki....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

morwoss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
sorulacak soru bile değil hocam . sorman gereken mi5 mi, p10 mu olurdu anca.
kimsenin fanı manı değilim çıkarıma bakarım oyüzden bende fiyatının düşmesini bekliyorum çünkü piyasada şuan mi6 gibisi yok

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
Xiaomi =Harikalar Dünyası :D

Neomiu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Samsung
Konular
1
Sorun cok guzel bende ikisi arasinda kaldim mi 6 kamerasi olumsuz yonde cok yorum okudum gece cekimlerinde ozellikle bu sebebpten karar veremedim

Hakanya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
4
Bence abartmayalım :) Ben p10 derim.
Mi 6 da da boya atması olayi var. Tabi genel bir sorun denmez ama yaşayan kişi sayısı git gide artıyor.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
huaweinin hic bi cihazi daha tam anlamiyla guncel degil. sahsen ben okadar parayi veripde guncel olmayan cihaz almam. xiaomininde henuz hic bi cihazi yazilim anlaminda mukemmel degil.sahsen fikrimi sorarsan yine bu sekilde cihaza para vermem en azindan okadar para vermem.
herseyiyle guzel cihazlar xz premium s8 ve u11 gibi cihazlarinda fiyati malum herseyi tam diye o parayi gene vermem.

huawei neden eksik. gpu olarak halen en ust seviye gpu kullanmiyor ama benden kullaniyormus gibi para istiyor ha kullanirda isterse amenna kullanmadigi icin bence orta segment gpu kullanipda ust seviye islem gucu var diye cihaz alinmaz alinirsada ust seviye cihaz parasi verilmez. ust seviye gpu kullanmak istemiyorsan zaten sd660 li yada sd652 li uygun bi cihaz alabilirsin onlardada gpu yok sayilir ama islem gucu yeterli.
xioamininde bazi yazilimsal sorunlari var miui 9 u gormek lazim bence aguatos ayini belle oyle al.

piyasada donanimi kusursuz yazilimi tirt cuatom rom kullanmak zorunda olacagin cihazlarda var mesela zuk edge zuk z2 pro gibi bunlarda iyi cihazlar suan aklimda zuk edge almak var fiyatida gayet uygun

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
p10da hiç fena değil aslında kendi işlemcisi arayuzuyle gayet uyumlu ama xiaomi mi 6 ya :)

morwoss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
Mı 6 aldım çayımı yudumluyorum