Çözüldü Xiaomi M365 PRO ( SES SORUNU )

tunahanyucal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tunahan
Cihazım
xiaomi m365 pro
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar.
Yaklaşık 2 haftadır elektrikli m365 pro modeli scooter kullanıyorum.Fakat 3 gündür rahatsız edecek seviye gıcırdama sesi mevcut. İnternetten bir kaç araştırma sonucu titreşim ve gıcırdama engelleyen parçalar satın aldım fakat gıcırdama sesini bir türlü kesemedim.Çözümde bulamıyorum.Yardımcı olabilecek biri var mı ?

mrt3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Hocam o gıcırtı sesi gidonun katlandığı yerden geliyor, yanlış mıyım?

Oyla:

1cemildmir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar.
Yaklaşık 2 haftadır elektrikli m365 pro modeli scooter kullanıyorum.Fakat 3 gündür rahatsız edecek seviye gıcırdama sesi mevcut. İnternetten bir kaç araştırma sonucu titreşim ve gıcırdama engelleyen parçalar satın aldım fakat gıcırdama sesini bir türlü kesemedim.Çözümde bulamıyorum.Yardımcı olabilecek biri var mı ?
Soruna çözüm bulabildiniz mi

Oyla:

TheDeepGrey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Egemen Mert
Cihazım
Samsung M52 5G
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar.
Hocam katlama yerini açtıktan sonra araya kilitli poşet ya da buzdolabı poşeti gibi naylon/ esnek plastik gibi bir şey yerleştirip, katlama yerini kapatıp, kalıbını çıkartıp kestiğiniz de sorun ortadan kalkmış oluyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Soruna çözüm bulabildiniz mi
Evet bulundu hocam

Oyla:
Üst Alt