Soru Xiaomi Kulaklık Önerisi

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Greeshan 8.11.15
Telefon Modeli
Mi Max 2
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar,
Başlıkta da belirtmiş olduğum üzere kulaklık arıyorum. En önemli aradığım özellikler şunlardır;
Bass kalitesi,
Yüksek ses verimliliği ve HD olması. Sesi fulleyince sesin bozulmaması yani. Hybrid Pro var şu anda aklımda ancak bilemiyorum.
Rock, Metal için arıyorum öncelikle. Tavsiye edebileceğiniz model/modeller nedir? angel~~

ArizonaDream

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
30
Rock müzik dinliyorsanız kulaklığınız ferah dengeli ve açık bir ses sunmak zorundadır. Çünkü gitar tonlarının neredeyse tümü midlerdedir. Rock müzikte bass ihtiyacınız grubun kayıtta eklediği kadarını duymaktır. Yani bass gitarın kaydı kadarını. Aynı zamanda tize de ihtiyacınız vardır çünkü davul zillerini kulaklikta tek tek duymak çok keyif verir rock müzikte. Xiaomi'nin şu an buna en uygun kulaklığı hd serisi. Diğerlerine bakmanıza gerek yok.

Pistonlar V şekilli dediğimiz renktedir bass ve tiz sunarlar midler geridedir. Elektronik ve pop severler içindir.

Eğer Xiaomi dışında bir kulaklik da olabilir derseniz ben size Bang&Olufsen H3 öneririm.

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 Aralık'da açılmış konusu var arkadaşlar...

Soru - Xiaomi marka kulaklık önerisi
Teşekkürler hocam angel~~
Rock müzik dinliyorsanız kulaklığınız ferah dengeli ve açık bir ses sunmak zorundadır. Çünkü gitar tonlarının neredeyse tümü midlerdedir. Rock müzikte bass ihtiyacınız grubun kayıtta eklediği kadarını duymaktır. Yani bass gitarın kaydı kadarını. Aynı zamanda tize de ihtiyacınız vardır çünkü davul zillerini kulaklikta tek tek duymak çok keyif verir rock müzikte. Xiaomi'nin şu an buna en uygun kulaklığı hd serisi. Diğerlerine bakmanıza gerek yok.

Pistonlar V şekilli dediğimiz renktedir bass ve tiz sunarlar midler geridedir. Elektronik ve pop severler içindir.

Eğer Xiaomi dışında bir kulaklik da olabilir derseniz ben size Bang&Olufsen H3 öneririm.
Teşekkür ederim hocam sunmuş olduğunuz bir diğer markaya göz atacağım olmadı Hd serisinden bakacağım artık.. Bu saatte detaylı detaylı yazmışsınız elinize sağlık hocam angel~~

Oyla:
Üst Alt