Yardım Xiaomi için ios teması geliştirme

mokshar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musab
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, Mİ 9 SE telefonum için günlerdir ios teması geliştirmeye uğraşıyorum bazı temaların içerisinden alarak veya kendim de photoshop üzerinden oynamalar yaparak ve birçok araştırmalar neticesinde temayı baya bir ilerlettim. Fakat içinden çıkamadığım birkaç husus var. Ek1 ve Ek2'de karanlık mod ios'a ait ekran görüntüsü vardır. Ek3,4 ve 5'te ise bana ait olan temanın ekran görüntüleri vardır. Soru ve sorunlarım şunlardır:
1. Ek 3'teki xiaomi çağrı kaydı ekranının sol tarafındaki kişi simgesini kaldırarak Ek1'deki gibi sadece aramaların gelen veya giden şeklinde gösterimi mümkün müdür?
2. Xiaomi çağrı kaydı ekranın üst tarafını aynı şekilde İos'takine benzetebilir miyiz üst taraftaki görünümü değiştirmemizi sağlayan dosyalar ve kodlar hangileridir bir türlü orayı değiştiremedim.
3. Mesajlardaki sol taraftaki kişi simgelerini değiştirmeyi başaramadım sürekli xiaominin orijinal kişi simgesi geliyor bunu istediğim simgeyle değiştirmeyi nasıl sağlayabilirim.
4. İphone X'lerde bulunan alt taraftaki yatay çizgiyi (ek11 ve ek2' de de görülmekte) tema içerisine gömerek çalıştırabilir miyiz? Ayrı bir apk olarak bunu sağlayan çeşitli uygulamalar var fakat uygulama kapatılınca çubuk da kayboluyor. B durumu temayla sağlayabilir miyiz? yardımlarınızı bekliyorum.
5. Son olarak Ek 5'te belirttiğim dosya yöneticisi uygulamasında varsayılan tema da dahil tüm temaların karanlık modları üst paneldeki batarya, saat vs. renkten dolayı görünmüyor. Çözümünü bilenler varsa paylaşabilir mi?
Şimdiden teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• ek1(ios çağrı kaydı).jpg
    ek1(ios çağrı kaydı).jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 103
  • ek2(ios mesajlar).jpg
    ek2(ios mesajlar).jpg
    174,6 KB · Görüntüleme: 104
  • ek3(Xiaomi çağrı kaydı).jpg
    ek3(Xiaomi çağrı kaydı).jpg
    226 KB · Görüntüleme: 97
  • ek4(Xiaomi mesajlar).jpg
    ek4(Xiaomi mesajlar).jpg
    174,9 KB · Görüntüleme: 88
  • ek-5(Xiaomi dosyalar).jpg
    ek-5(Xiaomi dosyalar).jpg
    227,4 KB · Görüntüleme: 82

Lordunuzzzz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arthur
Cihazım
Redmi 4 Prime
Konular
0
hocam tema bittiyse,link alabilir miyiz?

Üst Alt