HyperOS Xiaomi HyperOS Bootloader Kilit Açma Uyarısı.!!

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Poco F6 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
193
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Kişisel cihazları, arabaları ve akıllı ev ürünlerini tek bir akıllı ekosisteme bağlamak için tasarlanmış ve uyarlanmış İnsan Odaklı bir İşletim Sistemi olan Xiaomi HyperOS, güvenliğe büyük önem veriyor.

Kullanıcılarımıza güvenli ve istikrarlı bir deneyim sağlamak amacıyla, önyükleyici (bootloader) kilidini açma izni yalnızca Xiaomi HyperOS'a yükseltme sonrasında belirli kullanıcılar tarafından kullanılabilecektir. Ancak önyükleyicinin kilidinin açılması, Xiaomi HyperOS çalıştıran cihazların güvenliğini tehlikeye atabilir ve veri sızıntısına yol açabilir. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ve anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

Kilit açma kuralları aşağıdaki gibidir:

1. Düzenli kullanıcılar
Önyükleyiciyi kilitli bırakmanız (varsayılan durum) ve kilidini açmamanız önemle tavsiye edilir.

2. Meraklılar
Telefonlarını özelleştirmek isteyen ve cihazların kilidini açmayla ilgili risklerin tamamen farkında olan meraklılar, Xiaomi Topluluğu aracılığıyla kilit açma izni için başvurabilirler.
Lütfen yakında Uygulama üzerinden erişilebilecek olan Xiaomi Topluluğundaki uygulama portalını takip etmeye devam edin ve başvuru kuralları başvuru sayfasına göre belirlenecektir.

3. Önceki işletim sistemi kullanıcıları
MIUI 14 gibi önceki işletim sistemleri hala kilit açma özelliğini koruyor.
Kullanıcılar, cihazlarının kilidini açık bırakırlarsa Xiaomi HyperOS güncellemelerini alamayacaklar.
Xiaomi HyperOS güncellemelerini almak için lütfen satış sonrası servis ile iletişime geçin.

Kaynak:

Son düzenleme:

Byblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Not3 P
Konular
2
Mevcut uygulamadan farkli bir surecmi olacak acaba?

Üst Alt