HyperOS Xiaomi, HyperOS 2.0 güncellemesini test etmeye başladı

Marcolomboss

Angerfist 👊
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Xiaomi, HyperOS 2.0'ı resmi olarak test etmeye başladı. XiaomiTime ekibi tarafından tespit edilen yeni bilgiler, HyperOS 2.0'ın resmi olarak test edildiğini gösteriyor. Aslında birkaç haftadır bu konu hakkında çeşitli sızıntılar bulunuyordu. HyperOS 2.0, Ekim ayında resmi olarak tanıtılacak.

Xiaomi OTA sunucusunda keşfedilen OSBigversion adlı uzantı dikkatleri çekti. Bu uzantı HyperOS sürümlerini gösteriyor. Örneğin HyperOS 1.0 kullanıyorsanız bu uzantı 1.0 olarak gösteriliyor.

Yeni versiyonu uzantı ortaya çıkardı

Daha önce OSBigversion uzantısı bulunmazken, onun yerine MIUI sürümleri için Bigversion uzantısı kullanılıyordu. OSBigversion uzantısı ise HyperOS sürümlerine özel oluyor. Örneğin MIUI 14'te bu durum “[bigversion] => 14" olarak görünür. Yeni uzantı ise HyperOS sürümlerini ayırabilmek için OTA sunucusuna eklendi. Yeni uzantı ile birlikte işletim sisteminin yeni sürümleri de cihazlara sorunsuz bir şekilde ulaşabilecek.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

HyperOS 2.0'ın Ekim ayında Xiaomi 15 serisi ile birlikte duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Geçmişte de Çinli üreticinin yeni arayüzleri büyük lansmanlarla duyurduğunu biliyoruz. Tanıtımın ardından da HyperOS 2.0'ın kademeli olarak yayımlanması bekleniyor.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Xiaomi, HyperOS 2.0'ı resmi olarak test etmeye başladı. XiaomiTime ekibi tarafından tespit edilen yeni bilgiler, HyperOS 2.0'ın resmi olarak test edildiğini gösteriyor. Aslında birkaç haftadır bu konu hakkında çeşitli sızıntılar bulunuyordu. HyperOS 2.0, Ekim ayında resmi olarak tanıtılacak.

Xiaomi OTA sunucusunda keşfedilen OSBigversion adlı uzantı dikkatleri çekti. Bu uzantı HyperOS sürümlerini gösteriyor. Örneğin HyperOS 1.0 kullanıyorsanız bu uzantı 1.0 olarak gösteriliyor.

Yeni versiyonu uzantı ortaya çıkardı

Daha önce OSBigversion uzantısı bulunmazken, onun yerine MIUI sürümleri için Bigversion uzantısı kullanılıyordu. OSBigversion uzantısı ise HyperOS sürümlerine özel oluyor. Örneğin MIUI 14'te bu durum “[bigversion] => 14" olarak görünür. Yeni uzantı ise HyperOS sürümlerini ayırabilmek için OTA sunucusuna eklendi. Yeni uzantı ile birlikte işletim sisteminin yeni sürümleri de cihazlara sorunsuz bir şekilde ulaşabilecek.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

HyperOS 2.0'ın Ekim ayında Xiaomi 15 serisi ile birlikte duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Geçmişte de Çinli üreticinin yeni arayüzleri büyük lansmanlarla duyurduğunu biliyoruz. Tanıtımın ardından da HyperOS 2.0'ın kademeli olarak yayımlanması bekleniyor.
Hocam ek bilgi olarak eklemek istiyorum, HyperOS 2 sürüm kodları yavaş yavaş çıkıyor gibi.

Xiaomi 14 Serisi için yayınlanmaya hazırlanıyor Android 15 ile yayınlanacak.

HyperOS-OS2.0.240703.VNCCNXM is being rolled out for Xiaomi 14 [Mi Pilot Release]

Note: Limited users have received this build!!

HyperOS-OS 2.0.240706.VNXCNXM is being rolled out for Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 [Mi Pilot Release]

Note: Limited users have received this build!!

Redmi k60 serisi için de yakın bir zaman da yayınlanması bekleniyor.

OS2.0.240706.1.VMLCNXM.PRE

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Sevgili Koçara hocama göre ben nasılsa göremeyeceğim için, rahatım.. 1.0.2 EU beni sanırım oldukça uzun bir süre götürür, sonrasını da sonra düşünürüm

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Endişe etmeyin Skorpi hocam. Xiaomi bu ne yapacağı belli olmaz. Miadı çoktan dolmuş Mi10 a bile HyperOs güncellemesi verdiğine göre siz 11T Pro' culara da bir kıyak yapar belki. Olmadı port rom kullanır, daha da olmadı Xiaomi 15 ile yola revan olursunuz.
Belli mi olur..8=)giggle~~

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
156
Dinamik ada getirsin bir şekilde çoğu dandik çin cihazına geldiğine göre bizede gelmeli giggle~~

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Endişe etmeyin Skorpi hocam. Xiaomi bu ne yapacağı belli olmaz. Miadı çoktan dolmuş Mi10 a bile HyperOs güncellemesi verdiğine göre siz 11T Pro' culara da bir kıyak yapar belki. Olmadı port rom kullanır, daha da olmadı Xiaomi 15 ile yola revan olursunuz.
Belli mi olur..8=)giggle~~
15 olmaz da, 16 olabilir hocamdrunk~~

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Üst Alt