Sohbet Xiaomi Huawei oneplus ekran almak isteyenlere

burak1701

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
s3
Konular
5
Telefon ekranı konusunda tereddüt olanlar için tavsiye ettiğim bir satıcıdan aldığım ikinci ekran kutu açılışı ve merak eden alacaklar var ise tornavidaların ucunu çekip atabilirim telefonda gerekebilecek her türlü ucu koyuyor bu satıcı
Ürün linkleri video açıklamasında
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Göruntu kalitesi nasil hocam? kullanilan panel nedir? İstediginiz performansi alabildiniz mi?

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Biz izliyoruz sen para kazanıyorsun :)

Abone olanların ekranlarını ücretsiz değiştirirsin artık :)

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Redmi Note 4 için bende 120 liraya aldım, 30 liraya da montaj yaptırmıştım, Eylül ayında, şimdi daha da uygundur... Ekran kalitesi, orijinali gibi olmuyor, güneş altında randıman vermiyor. Ama kırık ekran ile dolaşmaktan iyidir.

Ayrıca; ekranları çıtalı yani; "with frame" seçeneği ile almanızı tavsiye ederim. Diğer türlü, ekranı değiştirmek daha fazla meşakkatli oluyor ve işçilik 30 lira olmuyor haliyle...

burak1701

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
s3
Konular
5
Göruntu kalitesi nasil hocam? kullanilan panel nedir? İstediginiz performansi alabildiniz mi?
Galiba tinma değil de boe kullanılmıştı kalite iyi zaten aldığın yer belli kendi üreticisi değilde başka bir kaynaktan bu yüzden de beklenti zaten öyle üst düzey olmadığından beklenti karşılanıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Biz izliyoruz sen para kazanıyorsun :)

Abone olanların ekranlarını ücretsiz değiştirirsin artık :)
Keşke kazanıyor olsam para kazanma kapalı. Şu zamana kadar 2 tane ekran taktım deneyimim bu kadar cesaret eden çıkacağını zannetmiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi Note 4 için bende 120 liraya aldım, 30 liraya da montaj yaptırmıştım, Eylül ayında, şimdi daha da uygundur... Ekran kalitesi, orijinali gibi olmuyor, güneş altında randıman vermiyor. Ama kırık ekran ile dolaşmaktan iyidir.

Ayrıca; ekranları çıtalı yani; "with frame" seçeneği ile almanızı tavsiye ederim. Diğer türlü, ekranı değiştirmek daha fazla meşakkatli oluyor ve işçilik 30 lira olmuyor haliyle...
2 ekran aldım şimdiye kadar ilk ekran sadece ekran idi takmak oldukça zorlamıştı ama bu çıtalı olanı alınca çok daha kolay oldu iş ben de öyle tavsiye ederim her marka için

Üst Alt