Soru Xiaomi Huami Amazfit Pace Türkçe?

ceylanlardanaykut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYKUT
Cihazım
AMAZFIT PACE
Konular
1
Arkadaşlar merhaba
Dün ürün elime ulaştı. Biraz kurcaladıktan sonra cihazın saatini düzeltemediğimi fark edip cihazı fabrika ayarlarına döndürdüm. Sonrasında şimdi QR kodu tarıyor fakat cihazı telefonunuzun yanında tutun uyarısı veriyor. Yakınında bulundurmama rağmen sürekli hata veriyor. Bir fikri olan var mıdır ?

67memetrix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Meslek
Jandarma
Konular
1
Öyle birşey yaşamadım ama sanırım fabrika ayarlarına döndürmeden önce telefondaki amazfit uygulamasından cihazla telefonun bağlantısını kesmemiş olabilirsin illaki konu ile ilgili yabancı forumlarda paylaşım yapılmış olabilir yada forumda nuke66 isimli kullanıcıya ulaşırsan ayrıntılı bilgi verir. Bu arada 3 güni geçti ve %5 şarjım kaldı fakat %5 e düşünce telefonla olan bağlantıyı kesti kendisi. Birde telefondaki amazfit uygulamasını kapatınca cihazla telefonun bağlantısı kesiliyor. Miband2 kullanırken mifit uygulamasını kapatsam bile ekranın üzerinde bulunan durum çubuğunda bağlantının durumu görüniyordu fakat amazfit uygulamasında böyle olmuyor bununla ilgili bir ayar mı yapmalıyım bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim iyi geceler herkese

Xiaomi1123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
J7
Konular
0
Hepsiburada üzerinden 550TLye almak istiyorum ne dersiniz?Türkçe yapabiliyormuyuz?

altan_khrmn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Altan Kahram
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Abi şuan hazirmi hazırda link atıp nasıl yapı ağımıza dair bı video yaparsan çok makbule geçer adamsin

edi1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinc Seray
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar saati kırmak üzereyim, denemediğim yol kalmadı. Birisi aradığında; bu kişi rehberde kayıtlı dahi olsa, saatte incomming call yazıyor; adını yazmıyor. Bir çözümü yok mu bunun?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar saati kırmak üzereyim, denemediğim yol kalmadı. Birisi aradığında; bu kişi rehberde kayıtlı dahi olsa, saatte incomming call yazıyor; adını yazmıyor. Bir çözümü yok mu bunun?
Denemediğim yol kalmadı diyerek yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımızın önünü neden kapatıyorsunuz? Bunun yerine denediğiniz yöntemleri yazarsanız ilgili arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışacaklardır. :)

edi1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinc Seray
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Denemediğim yol kalmadı diyerek yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımızın önünü neden kapatıyorsunuz? Bunun yerine denediğiniz yöntemleri yazarsanız ilgili arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışacaklardır. :)
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Şu anda Türkçe'ye çevirme çalışmalarım devam ediyor bitirince yayınlayacağım. İnternationa versiyonunda sadece İngilizce ve Çince dil mevcut.
Amazfit pace Türkçe işlemi tamam mıdır hocam? :)

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
Hâlâ Türkçe dil çıkmadı şu saate uyuz oldum!

Üst Alt