Soru Xiaomi Huami Amazfit Pace Türkçe?

67memetrix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Meslek
Jandarma
Konular
1
Selamünaleyküm, öncelikle herkesin sorunsuzca cihazlarını kullanmalarını dilerim. Ben yakın zamanda Mi 6 aldım ve akabinde akıllı bir saat almaya karar verdim ve yine xiaomi ürünlerine bakmanın fiyat / performans olarak mantıklı olacağını düşündüm. Daha sonra konu adındaki akıllı saatin inceleme videolarına baktım baktım ama hep ingilizce ve Çince versiyonlarının incelemelerini buldum ve bir kaç gün önce de GearBest uygulamasından international versiyonunun satışa sunulduğunu fark ettim. Bu international versiyonu telefonlardaki global versiyon gibi birçok dil desteği olan versiyon mu olup olmadığını gösterir bilgiye ulaşamadım. Bunun hakkında bilgisi olan abiler, arkadaşlar veya kardeşlerim bilgi verebilirse çok iyi olur. Yada buna dil paketi olarak Türkçe yükleyebilir miyim? 463 tl ye birçok akıllı saatin özellikleri olan buna gps de dahil bir akıllı saat alacağım eminim bunu da 3-4 yıl kullanacağımı biliyorum çünkü elektronik yönünden de şanslı biriyim ve temiz kullanırım. 3-4 yıl olmasa bile en az 2 yıl kullanırım akabinde aile bireylerimden birine veririm şimdiden teşekkür ederim.

nuke66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Şu anda Türkçe'ye çevirme çalışmalarım devam ediyor bitirince yayınlayacağım. İnternationa versiyonunda sadece İngilizce ve Çince dil mevcut.

sesevgi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
Mi 6/128 Ser
Konular
1
telefonların türkçe romlarıyla amazfit saatin senkronizasyon/bağlanamama sorunu var zaten şu anda, o yüzden ingilizce kullanmak durumunda kalırsınız telefonu saat gelince. o yüzden bunu bilerek saati alın, yada bekleyin biraz daha.

Hkara37

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
asus
Konular
0
Şu anda Türkçe'ye çevirme çalışmalarım devam ediyor bitirince yayınlayacağım. İnternationa versiyonunda sadece İngilizce ve Çince dil mevcut.

Hocam inşallah kısa sürede bitirirsiniz ben dahil birçok kişinin duasını alırsınız :)

nuke66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Elimden geldiğince çeviriyorum yüzlerce satır var çevrilecek ama yarıladım diyebilirim

67memetrix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Meslek
Jandarma
Konular
1
HEPSIBURADA.COM da şuan kampanyada 570 tl alsam nasıö olur acaba?

67memetrix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Meslek
Jandarma
Konular
1
Elimde sıfır 1 adet mevcut 500 TL 1 yıl garantisi var düşünürseniz özelden görüşelim.
Bu sabah itibari ile HEPSIBURADA.COM dan 569 tl ye sipariş verdim birde ekran koruyucu film aldım. Umarım pişman olmam ileride de firma tarafından dil desteği gelir. Satma sebebiniz nedir?

MortalResistance

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
mi4
Konular
3
Bu sabah itibari ile HEPSIBURADA.COM dan 569 tl ye sipariş verdim birde ekran koruyucu film aldım. Umarım pişman olmam ileride de firma tarafından dil desteği gelir. Satma sebebiniz nedir?
İhtiyaç fazlalığı hayırlı olsun.

67memetrix

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Meslek
Jandarma
Konular
1
Selamlar herkese. Ürünü bugün teslim aldım ekran kalitesi gerçekten umduğumdan iyi çıktı. Bağlantı telefon dili Türkçe olmasına rağmen kopmuyor. Sanırım bunu yazılım güncellemesi ile halletmişler çünkü telefonla ilk bağlantısını yaptığımda hemen yeni versiyonu buldu indirdi yükledi. Sadece şimdilik bluetooth kulaklık eşleştiremedim. Elimde 2 tane ucuz yollu aldığım bluetooth kulaklık var ikisini de denedim ama eşleşmedi. Birinde telefonla eşleştirme yaptığımda şifre soruyor diğerinde de ekranda rakamlar çıkıyor aynı ise kabul et yazıyor ekranda sanırım bundan olabilir birde arkadaşlarda bulunan Samsung bluetooth kulaklık ile deneyeceğim bakalım olacakmı. Eğer olursa bize xiaomi bluetooth kulaklık almak görünüyor ufukta. Zaten bluetooth ile arama yaptığımda cihazları hiç bulmuyor umarım bluetooth da bir sorun yoktur. 2. Parti uygulamalar ile çeşit çeşit özellik yüklüyorlar internette birkaç örneğini gördüm kimisi flappybird tarzı oyun yüklemiş vs zamanla kurcalayarak çözeceğiz bakalım. İlk açtığımda %50 civarı şarj varı saat öğlen 1 civarında açtım akşam 11 gibi %5 e düştü yeni olduğu için çok kurcalıyorum sanırım birde gün içerisinde aktif olarak telefon geldi bildirim yaptı WhatsApp Sohbeti bildirimleri geldi onlar da olabilir. İnstagram dan gelen dm mesajlarının içeriğini bile gösteriyor ki bu hoşuma gitti. Mesleğim gereği araç kullanıyorum ve bu saat işime çok yarayacak gibi. Saat gece 1 buçuk civarı şimdi şarjı dolmak üzere %95 falan. Gün geçtikçe oluşan deneyimlerimi sizlere aktarmaya çalışacağım bakalım iyi geceler herkese.
[doublepost=1516054907,1516054698][/doublepost]
İhtiyaç fazlalığı hayırlı olsun.
Teşekkür ederim umarım sizde ihtiyacı olan birine satarsınız. Benim çok aşırı bir beklentim yok memnunum şimdilik bakalım.
[doublepost=1516055003][/doublepost]
Elimden geldiğince çeviriyorum yüzlerce satır var çevrilecek ama yarıladım diyebilirim
On numara beş yıldız olur çünkü ingilizce bilsek bile teknik terimlerin anlamları farklı olabiliyor Türkçe olursa daha rahat kullanırız.

Üst Alt