Yardım Xiaomi Huami Amazfit Pace Bağlantı Kesildi Hatası

coolkinq12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
1
İyi günler yaklaşık 1 buçuk senedir amazfit pace kullanıyorum son 1 buçuk haftadır saatle amazfit uygulaması bağlantısı sürekli kopuyor artık sinirden saatti parçalayacak duruma geldim saati fabrika ayarlarına döndürdüm uygulamayı silip yeniden yükledim ama yok arkadaş hala problem devam ediyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190803-183846_Amazfit.jpg
    Screenshot_20190803-183846_Amazfit.jpg
    206,1 KB · Görüntüleme: 9

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
İyi günler yaklaşık 1 buçuk senedir amazfit pace kullanıyorum son 1 buçuk haftadır saatle amazfit uygulaması bağlantısı sürekli kopuyor artık sinirden saatti parçalayacak duruma geldim saati fabrika ayarlarına döndürdüm uygulamayı silip yeniden yükledim ama yok arkadaş hala problem devam ediyor

Hocam eğer ki beta da isen son yüklediğin rom ile alakalı olmalıdır birkaç yerde Bluetooth ve benzer hataları alan arkadaşların yazılarını okudum öyleyse bir dahaki güncelleme ile düzelir sabırlı olun derim
Selametle

Oyla:

coolkinq12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
1
Cevabın için teşekkürler normal kendi güncellemeleri haricinde ekstra bir şey yapmadım görünen o ki bir daha ki güncellemeye kadar akılsız akılsız kullanmak durumundayız en azından sorunun tek bende olmadığını duymak içimi rahatlattı bir an bozduğumu falan düşünmeye başlamıştım

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Cevabın için teşekkürler normal kendi güncellemeleri haricinde ekstra bir şey yapmadım görünen o ki bir daha ki güncellemeye kadar akılsız akılsız kullanmak durumundayız en azından sorunun tek bende olmadığını duymak içimi rahatlattı bir an bozduğumu falan düşünmeye başlamıştım

Saatin değilde telefonun güncellemesini kastediyorum hocam duyduğum şikayetlerde bu yönde idi Bluetooth ve şebeke problemleri yaşanıyor bazı güncellemelerle beraber
Selametle

Oyla:
Üst Alt