Haber Xiaomi Hey+ Black Plus NFC Akıllı bileklik

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bir kaç ay önce Çin üretim devi, Xiaomi, çıkarmış olduğu Mi Band 3 cihazı hali hazırda hala bir çok kişi satın almakta. Şimdi ise yeni çıkaracağı Hey+ Black Plus Nfc akıllı bilekliği 0.95 inç ekran (Mİ band 3 te 0.78 inç) ve Nfc donanımı barındırıyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bu ürün şu anda 229 Yuan (34 $) ve Shenzhen Ruyi Discovery Technology Co, Ltd tarafından teslim edilecek bir üçüncü parti ürünüdür. Black Plus NFC akıllı bant 240 x 120 çözünürlüğe sahip 0.95-inç dokunmatik ekran kullanır. 24 bit gerçek renk ve % 100'e kadar gerçek renk aralığı bulunur. Içerik ekranı canlı ve özel arama, arayan kimliği, WeChat doğrudan ekran, QQ, Alipay, Weibo, Taobao ve daha fazlasını destekler. NFC fonksiyonu ile, çalışma kartınızı, kontrol kartını ve NFC akıllı kapı kilitleri gibi diğer özellikleri simüle edebilir ve bilekliği “geçmek” için kullanabilirsiniz. Fakat, bu özellik Çin ile sınırlıdır ve Pekin-Tianjin-Hebei İletişim Kartını kullanıyorsanız, akıllı bant ile Beiguangshen dahil olmak üzere 148 şehre ulaşabilirsiniz.

Black Plus NFC Smartband, ultra düşük güç teknolojisi kullanan ve % 80 güç optimizasyonunu destekleyen 120mAh pil ile donatılmıştır. Bu bantla, tek bir tam şarjla 18 gün kullanım elde edebilirsiniz. Black Plus NFC akıllı banttaki diğer özellikler arasında yüksek hassasiyetli anti-motion parazit izleme algoritması bulunan PPG kalp atış hızı sensörü bulunur ve 50 metrelik su geçirmezlik özelliğini destekler, böylece yüzerken de kullanılabilir. Ayrıca, Black Plus NFC akıllı bant Xiaomi APP ile uyumludur ve Wi-Fi, Bluetooth ve ZigBee'yi aynı anda görüntülemek için herhangi bir Xiaomi Bluetooth ağ geçidine bağlanabilir.

Son olarak bilekliğin 20 Eylülde Çin de satışa çıkacağını belirtelim.

kaynak:

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Mi band 3 siparişini dün verdim. . Bilseydim beklerdim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anlatım için teşekkürler.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bir kaç ay önce Çin üretim devi, Xiaomi, çıkarmış olduğu Mi Band 3 cihazı hali hazırda hala bir çok kişi satın almakta. Şimdi ise yeni çıkaracağı Hey+ Black Plus Nfc akıllı bilekliği 0.95 inç ekran (Mİ band 3 te 0.78 inç) ve Nfc donanımı barındırıyor.

Bu ürün şu anda 229 Yuan (34 $) ve Shenzhen Ruyi Discovery Technology Co, Ltd tarafından teslim edilecek bir üçüncü parti ürünüdür. Black Plus NFC akıllı bant 240 x 120 çözünürlüğe sahip 0.95-inç dokunmatik ekran kullanır. 24 bit gerçek renk ve % 100'e kadar gerçek renk aralığı bulunur. Içerik ekranı canlı ve özel arama, arayan kimliği, WeChat doğrudan ekran, QQ, Alipay, Weibo, Taobao ve daha fazlasını destekler. NFC fonksiyonu ile, çalışma kartınızı, kontrol kartını ve NFC akıllı kapı kilitleri gibi diğer özellikleri simüle edebilir ve bilekliği “geçmek” için kullanabilirsiniz. Fakat, bu özellik Çin ile sınırlıdır ve Pekin-Tianjin-Hebei İletişim Kartını kullanıyorsanız, akıllı bant ile Beiguangshen dahil olmak üzere 148 şehre ulaşabilirsiniz.

Black Plus NFC Smartband, ultra düşük güç teknolojisi kullanan ve % 80 güç optimizasyonunu destekleyen 120mAh pil ile donatılmıştır. Bu bantla, tek bir tam şarjla 18 gün kullanım elde edebilirsiniz. Black Plus NFC akıllı banttaki diğer özellikler arasında yüksek hassasiyetli anti-motion parazit izleme algoritması bulunan PPG kalp atış hızı sensörü bulunur ve 50 metrelik su geçirmezlik özelliğini destekler, böylece yüzerken de kullanılabilir. Ayrıca, Black Plus NFC akıllı bant Xiaomi APP ile uyumludur ve Wi-Fi, Bluetooth ve ZigBee'yi aynı anda görüntülemek için herhangi bir Xiaomi Bluetooth ağ geçidine bağlanabilir.

Son olarak bilekliğin 20 Eylülde Çin de satışa çıkacağını belirtelim.

kaynak:

Haber için teşekkürler hocam, ellerinize sağlık :)

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Mi band 3 siparişini dün verdim. . Bilseydim beklerdim.

Anlatım için teşekkürler.
Bence hiç üzülmeyin çünkü global versiyonu olmayabilir ama olabilir de netlik yoktu bu konuda :) Ama mi band 3 den daha güzel özelliklere sahip :))

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Mi Band 2 sahibi olarak 3 modelini hiç beğenmemiştim fakat bu yeni model tasarımından tut amoled renkli ekranına kadar upgrade için güzel sebepler içeriyor.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
İngilizce dil desteği olursa direkt alırım. Mi band3 ün gözümde mi band2 den geçmek için bir değeri yoktu ama bu arayüz olarak da çok güzele benziyor.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Bence hiç üzülmeyin çünkü global versiyonu olmayabilir ama olabilir de netlik yoktu bu konuda :) Ama mi band 3 den daha güzel özelliklere sahip :))
Demiyeyidn iyisi

:D :D.

Baha7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baha7
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
7
Arkadaslar suan bu bilekliği ingilizce sekilde alabileceğim bir yer var mi?

SaintMi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
iPhone 6s
Konular
2
Arkadaslar suan bu bilekliği ingilizce sekilde alabileceğim bir yer var mi?
Merhaba bu ürünü satın aldınız mı acaba bende sipariş vermeyi düşünüyorum da
Edip cevap

Son düzenleme:
Üst Alt