Yardım Xiaomi geri bildirim

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
Merhaba bi sorum varda bilenler cevaplarsa sevinirim telefonda bi kaç hata var ve ben bunları direkt olarak xiaomiye geri bildirim olarak söylemek istiyorum ama geri bildirim yazısına basınca MIUI FORUM a giriyor ordan sanki burdaki gibi konu açıyomuş gibi oluyo direk bu adamlara gönderemiyor muyuz

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Merhaba bi sorum varda bilenler cevaplarsa sevinirim telefonda bi kaç hata var ve ben bunları direkt olarak xiaomiye geri bildirim olarak söylemek istiyorum ama geri bildirim yazısına basınca MIUI FORUM a giriyor ordan sanki burdaki gibi konu açıyomuş gibi oluyo direk bu adamlara gönderemiyor muyuz

merhaba
bende gboard klavyeyle ilgili bir sorunu geri bildirim olarak gonderdim .miui forumu cihazdan sildigim icin direk gitti sanirim ekran goruntusundeki gibi gorunuyor geri bildirimin icinde
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Akbaba12345

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onurcan
Cihazım
Note 7
Konular
0
Merhaba kolay gelsin ,
Xiaomi note 7 kullanıyorum , cihazi çok beğendim tesekkurler. Ancak tek bir sorunum var , cihazda not Lara girerken hata veriyor geri bildirim yaptım dönüş olmadı , buradan yazmak istedim bende. Not benim için önemli çünkü saklama yapacağım bilgilerim var ve şifreleme yapacağım o yüzden önemli . Teşekkürler kolay gelsin

Oyla:

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
Merhaba kolay gelsin ,
Xiaomi note 7 kullanıyorum , cihazi çok beğendim tesekkurler. Ancak tek bir sorunum var , cihazda not Lara girerken hata veriyor geri bildirim yaptım dönüş olmadı , buradan yazmak istedim bende. Not benim için önemli çünkü saklama yapacağım bilgilerim var ve şifreleme yapacağım o yüzden önemli . Teşekkürler kolay gelsin
Eğer global rom kullanıyorsanız güncelleme gelmesi uzun süreceğinden evernote gibi not uygulamarını kullanabilirsiniz

Oyla:

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Merhaba kolay gelsin ,

Verdiğim siteden en son sürümü apk olarak yüklerseniz düzelebilir ben öyle düzeltmiştim.

Oyla:

Halit14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halit
Cihazım
Redmi not 8
Konular
0
Wifi drop sorunu.

Wifi bağlı şekilde oyun oynarken çok fazla drop giriyor ve internet belli belirsiz şekilde dengesiz yardım lutfen

Oyla:

Rəvan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rəvan
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
0
Gizlilik koruma parolasını unuttum

Oyla:

Ahmed Bektaş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmed
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Merhabar cihazım Redmi Note 9s miui 12.0.2.0(RJWTRXM) android 11 tabanlı güncelleme yaptim ama araç cubuğum hala android 10 gibi yardımcı olursaniz sevinirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabar cihazım Redmi Note 9s miui 12.0.2.0(RJWTRXM) android 11 tabanlı güncelleme yaptim ama araç cubuğum hala android 10 gibi yardımcı olursaniz sevinirim

Oyla:
Üst Alt