Çözüldü xiaomi.eu romdan orjinal roma dönmek

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
evet hocam şu anda "raphael_global_images_V12.0.1.0.QFKMIXM_20200613.0000.00_10.0_global_7b154f275e.tgz" adlı dosyayı indiriyorum. Sanırım doğru. Peki bundan sonra güncellemeleri telefon üzerinden alabilecek miyim? Son olarak yukarıda da sorduğum gibi telefonum k20 pro gözüküyordu romdan sonra. Mi 9t pro olurmu bu işlemde?
Bu işlemden sonra cihazınız Mi 9T Pro olarak görünecek ve her güncelleme ota ile sorunsuz olarak gelecek ( üstelik ota güncelleme boyutları daha küçüktür)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mi-Flash programı bilmeyenler için çok tehlikeli, en sorunsuz,bl kapanma sorunu olmayan global/fabrika/orijinal roma dönüş için linkte yer alan programa mi hesabı ile giriş yapıp rom yüklemek Yes~~

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
MIUI12 de kurabilirsiniz ama ben size hazır kurulum rehberi var diye o konuyu göndereyim dedim. Cihaz modelinize uygun herhangi bir sürümdeki fastboot rom kurabilirsiniz. Attığım konudaki gibi kuracaksınız.

Kesinlikle bootloader kilitlemediğinizden emin olun, en önemli kısım bu

Xelim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 9t Pro
Konular
12
Mi-Flash programı bilmeyenler için çok tehlikeli, en sorunsuz,bl kapanma sorunu olmayan global/fabrika/orijinal roma dönüş için linkte yer alan programa mi hesabı ile giriş yapıp rom yüklemek Yes~~

Hocam sizin rehberiniz ile kolay bir şekilde kurulumu yaptım. Pil ve genel performans gözle görülür şekilde arttı. ve tam olarak Özcan DELİKANLI hocamın dediği gibi oldu.

Sorunum çözülmüştür. Yorum yapan ve yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

Üst Alt