Soru Xiaomi EU rom güvenilir mi ?

Ƭøny ℳøntana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Çoğumuz kişisel bilgilerimizi ve bankacılık uygulaması kullanıyoruz bu durum aklımda merak duygusunu oluşturduğu için bilgili ve tecrübeli arkadaşlara sormak istedim sizce eu rom güvenilir midir ?

Ƭøny ℳøntana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kişisel görüşüm evet güvenli.
Bankacılık ve herhangi bir uygulama hesap vs sorun yaşadınız mı peki hocam ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global romu yapanlar ne kadar güvenilir ise o kadar güvenilir bence..Bu konuya performans ve pil olarak bakarsak çok daha fazla güveniyorum :D
Note 9 Pro kullanıyorum arayüz kasıyor o yüzden biraz tereddüt ettim açıkçası performans olarak gerçekten stabil deniliyor o yüzden fikrinizi almak istedim.

Birde bu adamların kazancı nedir neden böyle bir işi hayrına yapar ki insanlar ?

Son düzenleme:
Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

Note 9 Pro kullanıyorum arayüz kasıyor o yüzden biraz tereddüt ettim açıkçası performans olarak gerçekten stabil deniliyor o yüzden fikrinizi almak istedim.
Romların her cihazda aynı etkiyi göstermesi beklenemez hocam, deneyip tecrübe etmeniz en sağlıklı yol olur bence.. Mesela ben redmi note 8 kullanıyorum, MiNovo rom denediğim en iyi rom oldu, bu rom xiaomi eu romu üstüne yapılıyor.. Ama forumda da görebileceğiniz gibi her Rom için iyi diyen de var kötü diyen de var .. en iyisi kendiniz deneyin..

Edit : Eu rom üstüne yapılmıyor, Eu rom kerneli kullanıyor..

Son düzenleme:
Oyla:

Ƭøny ℳøntana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Romların her cihazda aynı etkiyi göstermesi beklenemez hocam, deneyip tecrübe etmeniz en sağlıklı yol olur bence.. Mesela ben redmi note 8 kullanıyorum, MiNovo rom denediğim en iyi rom oldu, bu rom xiaomi eu romu üstüne yapılıyor.. Ama forumda da görebileceğiniz gibi her Rom için iyi diyen de var kötü diyen de var .. en iyisi kendiniz deneyin.
[/QUOTE
Romların her cihazda aynı etkiyi göstermesi beklenemez hocam, deneyip tecrübe etmeniz en sağlıklı yol olur bence.. Mesela ben redmi note 8 kullanıyorum, MiNovo rom denediğim en iyi rom oldu, bu rom xiaomi eu romu üstüne yapılıyor.. Ama forumda da görebileceğiniz gibi her Rom için iyi diyen de var kötü diyen de var .. en iyisi kendiniz deneyin.
Bu işlerden pek anlamıyorum açıkçası hocam cihaz biraz akıcı çalışmıyor note 9 pro kullanıyorum arayüzde FPS düşmesi vs var sadece rom atıp işin içinden çıkmak basit gelsede bazı sorular aklımı kemiriyor diye sormak istedim tek düşündüğüm rom ise eu en popüler olduğunu sürekli duyduğum için söylüyorum tabi

Cok sorgularsaniz isin icinden cikamazsiniz, cevapta bulamazsiniz hocam. Guvenmiyorsak ya stock rom kullanacagiz yada hic kullanmayacagiz.
Haklısınız hocam ama arayüzde takılma ve FPS kayıpları var o yüzden sürekli at gitsin ne olcak diyorum bir yandan boşver diyorum en azından bir açıklık getirilirse tek benim değil bazı arkadaşlarda bu konudan faydalansin diye bu konuyu açmak istedim.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Rom atıp işin içinden çıkmak derken o kadar emin olmayın, daha da beter bir sonuçla karşılaşma ihtimaliniz var :D dediğim gibi, deneyip görün hocam.. Gelen gideni aratmasında :)

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Birde bu adamların kazancı nedir neden böyle bir işi hayrına yapar ki insanlar ?
Hayır olarak değil sadece bu bir proje ve gönüllü insanlar tarafından yapılıyor
İnsanlar destekliyor ve bu işten kazancı eu nun olduğu söyleniyor

Oyla:

Ƭøny ℳøntana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Rom atıp işin içinden çıkmak derken o kadar emin olmayın, daha da beter bir sonuçla karşılaşma ihtimaliniz var :D dediğim gibi, deneyip görün hocam.. Gelen gideni aratmasında :)
Hocam genel anlamda stabil eu fazla övülüyor o yüzden bende pek bilmiyorum kafamda plan kurduğum tek rom şuan açıkçası

Hayır olarak değil sadece bu bir proje ve gönüllü insanlar tarafından yapılıyor
İnsanlar destekliyor ve bu işten kazancı eu nun olduğu söyleniyor
Nasıl yani bunun karşılığında bağış gibi bir durum var ve bu insanlar ondan mı para kazanıyor hocam ?

Oyla:
Üst Alt