Soru Xiaomi.eu mu MIUI Pro mu?

Bartuzen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bartu
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
Herkese merhaba. Telefonumda AdAway kurulu ve aktifti. Pasif yap deyip yeniden başlarken cihaz "Powered by Adnroid" kısmında takıldı. Daha önce de başka bir şekilde aynı yerde takılmıştım ve düzeltmenin hiçbir yolunu bulamamıştım (Unlocked kısmında değil daha ilerde takılıyor.). Unroot yapmayı denedim ama sanırım hosts dosyasında bir sorun var ve işe yaramadı. Ben de umudu kestim ve yeni rom atacakken denemek istediğim romlardan birini atmaya karar verdim. Hangisini önerirsiniz?

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Herkese merhaba. Telefonumda AdAway kurulu ve aktifti. Pasif yap deyip yeniden başlarken cihaz "Powered by Adnroid" kısmında takıldı. Daha önce de başka bir şekilde aynı yerde takılmıştım ve düzeltmenin hiçbir yolunu bulamamıştım (Unlocked kısmında değil daha ilerde takılıyor.). Unroot yapmayı denedim ama sanırım hosts dosyasında bir sorun var ve işe yaramadı. Ben de umudu kestim ve yeni rom atacakken denemek istediğim romlardan birini atmaya karar verdim. Hangisini önerirsiniz?
Proyu tavsiye etmem miui 10 henüz oturmadı.Eu rom kur pazar günü haqanguven hocam tr romu yayınlayacak tabi telefonunun modelini bilmiyorum varsa tr roma geçmeni tavsiye ederim.

Oyla:

Bartuzen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bartu
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
Proyu tavsiye etmem miui 10 henüz oturmadı.Eu rom kur pazar günü haqanguven hocam tr romu yayınlayacak tabi telefonunun modelini bilmiyorum varsa tr roma geçmeni tavsiye ederim.
Mi6 forumuna yazmıştım anlaşılan görmemişsiniz. Ben de Pro'nun sitesine giremediğim için eu'yu indirmeye başladım. Onu deneyeceğiz artık :)

Oyla:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Mi6 forumuna yazmıştım anlaşılan görmemişsiniz. Ben de Pro'nun sitesine giremediğim için eu'yu indirmeye başladım. Onu deneyeceğiz artık :)

Mi6 için Global Beta (Kapalı) 8.7.17 deneyin isterseniz.
Hem forumda ki arkadaşlarımıza gelen farklı yenilikler ve hatalar düzeltilmişse bilgi verirsiniz.

Link:

Oyla:

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Hocam Mi6 formu derken telegram grubundanmı bahsediyorsunuz?Miuiproyu da denemek istersen buyur

Oyla:

Bartuzen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bartu
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
Mi6 için Global Beta (Kapalı) 8.7.17 deneyin isterseniz.
Hem forumda ki arkadaşlarımıza gelen farklı yenilikler ve hatalar düzeltilmişse bilgi verirsiniz.

Link:
Bu orjinal MIUI değil mi? B n zaten güncel orjinal global betayı kullanıyordum sadece başka bir şeyler denemek istiyordum bu da bahanesi oldu.

Hocam Mi6 formu derken telegram grubundanmı bahsediyorsunuz?Miuiproyu da denemek istersen buyur
Buradan bahsediyorum:

Oyla:

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Miuipro 9da dandikti 10da daha dandik.3 gündür eu romdayım mis gibi akıyor

Oyla:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Bu orjinal MIUI değil mi? B n zaten güncel orjinal global betayı kullanıyordum sadece başka bir şeyler denemek istiyordum bu da bahanesi oldu.

Buradan bahsediyorum:

Evet Orijinal Miui Global Beta (Kapalı) Rom.
Yeni yayınlandı Kapalı sürümdür.

Oyla:

s8t9__

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
REDMI NOTE4X
Konular
0