Rom Xiaomi.EU - MiUI 9.2.14 (Mi 5S'den Mi 5'e Doğru)

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
"Xiaomi.EU" tarafından resmi olarak paylaşılan; Mi 5'e ait Rom dosyasını da sizlerle baş başa bırakıyorum.

coolfrw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 9se
Konular
5
Mi5'e Eu beta 8.11.22 uzerine dun eu 9.2.15 ota uzerinden otomatik geldi yukledim. Ayarlar kisminda ufak tefek eklemeler yapilmis. Cift tiklama ekran kapama gelmis, gelistiriciler menusunden gece modunu aktif edebilirsiniz. Ana ekran simge dizilimi 4x6 5x5 5x6 secenegi ve stok simgeler geri gelmis daha guzel olmus. Ses butonunu varsayilan olarak media yada zil sesi olarak ayarlayabilme ayari gelmis. Ekrani en koselerden yuvarlatma ayarinida eklemisler cok hos duruyor. Birde uygulama acilma suresi hizli gibi geldi bilmiyorum psikolojikte olabilir. Gorduklerim bunlar.

Son düzenleme:

kutay.celenk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kutay
Cihazım
mi5
Konular
2
"Xiaomi.EU" tarafından resmi olarak paylaşılan; Mi 5'e ait Rom dosyasını da sizlerle baş başa bırakıyorum.

dostum bu romda twrp yüklü mü. yani romu yükledikten sonra twrp gitmez dimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi5'e Eu beta 8.11.22 uzerine dun eu 9.2.15 ota uzerinden otomatik geldi yukledim. Ayarlar kisminda ufak tefek eklemeler yapilmis. Cift tiklama ekran kapama gelmis, gelistiriciler menusunden gece modunu aktif edebilirsiniz. Ana ekran simge dizilimi 4x6 5x5 5x6 secenegi ve stok simgeler geri gelmis daha guzel olmus. Ses butonunu varsayilan olarak media yada zil sesi olarak ayarlayabilme ayari gelmis. Ekrani en koselerden yuvarlatma ayarinida eklemisler cok hos duruyor. Birde uygulama acilma suresi hizli gibi geldi bilmiyorum psikolojikte olabilir. Gorduklerim bunlar.

Xiaomi.EU taraafından cıkan romu kursam recovery ekranında twrp kalkar mı bastan twrp yüklemem gerekir mi

coolfrw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
mi 9se
Konular
5
dostum bu romda twrp yüklü mü. yani romu yükledikten sonra twrp gitmez dimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi.EU taraafından cıkan romu kursam recovery ekranında twrp kalkar mı bastan twrp yüklemem gerekir mi

Twrp kalkmaz. Eu romu twrp izerinden kurabilirsin. Eu rom yoksa suanda telde wipe yapmani tavsiye ederim temiz olur.

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
Son eu romda herhangi bir problem varmı?

Üst Alt