Yardım Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.11 v12 ROM

MadeXel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
madexel
Cihazım
mi6
Konular
1
En son telefonuma Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.11 v12-9 ROM Yüklemiştim ancak bi kaç sorun olmaya başladı. Başkaları beni arayınca ulaşamıyor ancak ben istediğimi arayabiliyorum üstelik veri bağlantıları vs. açık. Romu güncellemek istiyorum bu romun en güncel sürümü hangisi onu bulamadım.

En son v.20.6.18 mi geldi ? daha sonra güncellenmedi mi?

sunal66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sasa
Cihazım
mi6
Konular
9
Evet son sürüm v.20.6.18, maalesef başka da güncelleme gelmedi.

hardnrocker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi6 6-64
Konular
8
Evet son sürüm v.20.6.18, maalesef başka da güncelleme gelmedi.
Hocam, EU 11.2 20.3.26 beta var şu an. 1 senedir filan kullanıyorum sanırsam. Telefon doldu ve şişmeye başladı. Hangi romu, ya da eu hangi versiyon önerirsiniz? Hiç takip etmiyorum uzun süredir. EU 12 stabil hangisi var? Ya da 12 ye geçmeyi önerir misiniz? Sürekli rom atmadığımdan beta 12 yükleme gerek yok sanırsam?
Yoksa başka rom mu denemek lazım, eu kadar bol içerikli rom yoktur sanırsam?

sunal66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sasa
Cihazım
mi6
Konular
9
Hocam, EU 11.2 20.3.26 beta var şu an. 1 senedir filan kullanıyorum sanırsam. Telefon doldu ve şişmeye başladı. Hangi romu, ya da eu hangi versiyon önerirsiniz? Hiç takip etmiyorum uzun süredir. EU 12 stabil hangisi var? Ya da 12 ye geçmeyi önerir misiniz? Sürekli rom atmadığımdan beta 12 yükleme gerek yok sanırsam?
Yoksa başka rom mu denemek lazım, eu kadar bol içerikli rom yoktur sanırsam?
Ben memnunum fakat bazı arkadaşlar sorun yaşadıklarını rom başlığı altında belirtmişlerdi. Artık kurulum kaynaklı mı başka bir nedenle mi bilmiyorum. Ben görsellikten başka pek fark görmüyorum belki de çok detaylı kullanmadığımdandır. Diğer arkadaşlar daha sağlıklı bilgiler verebilirler. Yine de ilgi romun sayfalarını incelemenizi tavsiye ederim.

Üst Alt