Rom xiaomi.eu hyperos rom yükleyen varmı?

attila24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
attila
Cihazım
discovery 1
Konular
10
bu romu yuklediğimde root olamamasına rağmen banka uygulamaları root algılandı mesajı veriyor. önceki versiyon eu romlarda böyle birşey yoktu. varmı yukleyıp deneyimleyen?

Bmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
bu romu yuklediğimde root olamamasına rağmen banka uygulamaları root algılandı mesajı veriyor. önceki versiyon eu romlarda böyle birşey yoktu. varmı yukleyıp deneyimleyen?
eu yüklü bende dediğin gibi root hatası vermedi

Asinam_45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
1
Hocam merhabalar romun orjınal olduğundan emin misiniz ?
yüklemeyi nasıl yapmıştınız ?

Bmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Hocam merhabalar romun orjınal olduğundan emin misiniz ?
yüklemeyi nasıl yapmıştınız ?
Rom orijinal değil buradan indlrdim bende 1.0.2 sorunluydu 1.03 çıktı ona geçtim ,PC indlrdim fasboot dan yükledim

Asinam_45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
1
Rom orijinal değil buradan indlrdim bende 1.0.2 sorunluydu 1.03 çıktı ona geçtim ,PC indlrdim fasboot dan yükledim
Anladım hocam genelde root atarsanız verir bu hatayı ama romun özzelliklerinde bazen kendisi rootlu olarak geliyor galiba sizde böyle bir roma denk geldiniz.size önerim btloadr kilidi açıp twrp ya da orange yüklemeniz her yükleyeceğiniz rom fastboot rom olmuyor bazen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anladım hocam genelde root atarsanız verir bu hatayı ama romun özzelliklerinde bazen kendisi rootlu olarak geliyor galiba sizde böyle bir roma denk geldiniz.size önerim btloadr kilidi açıp twrp ya da orange yüklemeniz her yükleyeceğiniz rom fastboot rom olmuyor bazen
Yani başka romlara bakabilirsiniz telegram grupları var. Benim telefon x3 pro ve iki adet ayrı hyper os sürümü mevcut grubumda ikisini denedim sadece dil tam çeviri olmadığı için kaldırdım hoşuma gitmedi.

Bmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2

Yani başka romlara bakabilirsiniz telegram grupları var. Benim telefon x3 pro ve iki adet ayrı hyper os sürümü mevcut grubumda ikisini denedim sadece dil tam çeviri olmadığı için kaldırdım hoşuma gitmedi.
Bende root yok yanlış anlamış sın, kilit zaten açık telefonun banka uygulama ları root var demiyor bende ,yok çünkü, şuan kullandığım en iyi room diyebilirim ,reklam yok kasma takilma yok ,kilidi açınca kendi kendine yüklenmiş uygulama yok eu room güvenlidir , dışarıdan sistem uygulamaları nı güncellemeye bile izin vermiyor,

attila24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
attila
Cihazım
discovery 1
Konular
10
eu yüklü bende dediğin gibi root hatası vermedi
Sadece vakıf katılım uygulaması veriyor deneme şansınız varmı uygulamayi indirip?

Rom orjinal eu rom kendi sitesinden indirdim. Sadece vakıf katılım uygulaması veriyor robot hatasını galiba onun uygulama güvenliği daha yüksek.

Asinam_45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
1
Sadece vakıf katılım uygulaması veriyor deneme şansınız varmı uygulamayi indirip?

Rom orjinal eu rom kendi sitesinden indirdim. Sadece vakıf katılım uygulaması veriyor robot hatasını galiba onun uygulama güvenliği daha yüksek.
Anladım hocam şuan başka bir rom yüklü bende o yüzden deneyip sonucu iletemiyorum ama konuyu üste alın sürekli, ilgili başka bir arkadaş yardımcı olacaktır size 🙂

Üst Alt