Rom Xiaomi eu dan iyisi varmı?

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Selam.
Neredeyse 1 aydır xiaomi eu kullanıyorum ve memnunum ama miuimix sanırım daha stabilmiş sizce nasıl geçilmeye değermi cihazım poco x3 pro yada bildiğiniz daha iyi sistemler varmı aradığım şey mi 11 lerde olduğu gibi animasyonlar ve stabillik (aosp rom istemiyorum miui custom rom olsun lütfen)

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Decidueye, abiyane uçuk fark yok romlar arasında yani en azindan global&eu kadar fark yok benzer romlar miuimix eu rom tabanli rom zaten ancak genellikle root içinde gömülü geldiği için ben onu kullanmıyorum siz root isterseniz miuimix kurun yok root olmasin ancak başka rom denemek istiyorum derseniz de sahsen hellas rom kurabilirsiniz oda eu romun daha stabil hali

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Decidueye, abiyane uçuk fark yok romlar arasında yani en azindan global&eu kadar fark yok benzer romlar miuimix eu rom tabanli rom zaten ancak genellikle root içinde gömülü geldiği için ben onu kullanmıyorum siz root isterseniz miuimix kurun yok root olmasin ancak başka rom denemek istiyorum derseniz de sahsen hellas rom kurabilirsiniz oda eu romun daha stabil hali
Peki poco x3 pro ile uyumlu olan bütün custom romları söylermisin en azından karar verebilirim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Turko31, Bu üyemiz okumaz,incelemez, araştırmaz sadece konu açar ve hazıra konar ;)

Daha önceki konularına bir göz atın anlarsınız ne demek istediğimi....

Decidueye, Resimde gösterdiğim kısmı kullanarak bütün romlara ulaşabilirsiniz,kolay gelsin...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Telefon ana konusu

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Çin Stabil romu olmayan Cihazlarda Hiç bir Miui Rom Stabil değil en azından Benim Tecrübelerim öyle. Stock rom en iyisi

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Selam.
Neredeyse 1 aydır xiaomi eu kullanıyorum ve memnunum ama miuimix sanırım daha stabilmiş sizce nasıl geçilmeye değermi cihazım poco x3 pro yada bildiğiniz daha iyi sistemler varmı aradığım şey mi 11 lerde olduğu gibi animasyonlar ve stabillik (aosp rom istemiyorum miui custom rom olsun lütfen)

Poco x3pro yeni bir cihaz. Stabilite arıyorsanız stok romu öneririm. Diğer türlü tüm romlarda sorun yaşarsınız. Bir de en iyi deneyim, kendi yaşadığınızdır. Biri iyi biri de kötü dese de size uymayabilir.

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Poco x3pro yeni bir cihaz. Stabilite arıyorsanız stok romu öneririm. Diğer türlü tüm romlarda sorun yaşarsınız. Bir de en iyi deneyim, kendi yaşadığınızdır. Biri iyi biri de kötü dese de size uymayabilir.
Hocam peki siz hangi stock romu önerirsiniz (global,hint vs.)

Üst Alt