Yardım Xiaomi.eu 9.11.28 L1 Sertifikası Yok

Furkan Bektaş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
10
Merhaba. Cihazım 9T Pro. Global ROM'dayken L1 vardı ve Netflix'i HD izleyebiliyordum. MiRoom'a geçince L1 sertifikası kayboldu. ROM desteklemiyormuş, sorun etmedim. Şimdi EU Beta'nın son sürümünde destek eklendi diyor. Aynı cihaza ve aynı ROM'a sahip bazı kişilerde L1 sertifikası var. Ben nasıl geri getirebilirim L1'i?

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
Drm Info programını indir hocam onda yazması lazım l1 veya l3, Netflix programında indirip yûrütme özellikleri kısmında da yazar

Oyla:

Furkan Bektaş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
10
Drm Info programından ekran görüntüsü atabilirmisin merak ettim ilginç bir durum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Furkan Bektaş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
10
Çin tabanlı rom kullandığınız için L1 sertifikası cihazınızda yok.
ROM'un son sürümünü kullanıyorum, sürüm changelog'unda L1 sertifikası geldiği de yazıyor. Aynı cihazda aynı ROM'u kullanan bazı kişilerde L1 olduğunu da söylemiştim. Ayrıca MiFlash ile global ROM attım ama yine de gelmedi L1 sertifikası.

Oyla:

qwake17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
28
ROM'un son sürümünü kullanıyorum, sürüm changelog'unda L1 sertifikası geldiği de yazıyor. Aynı cihazda aynı ROM'u kullanan bazı kişilerde L1 olduğunu da söylemiştim. Ayrıca MiFlash ile global ROM attım ama yine de gelmedi L1 sertifikası.
Benim bildiğim EEA rom da L1 sertifikası var. Mi Room kurmadan önce EEA rom mu kullanıyordunuz?

Oyla:

Furkan Bektaş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
10
Benim bildiğim EEA rom da L1 sertifikası var. Mi Room kurmadan önce EEA rom mu kullanıyordunuz?
MiRoom'dan önce Global 10.3.3'deydim. L1 var Global'de. MiRoom'a geçince L1 gelmedi, zaten normaldi gelmemesi. Destek yoktu kullandığım ROM'da. O sıra, MiRoom'a geçince sensörlerde sıkıntı yaşamaya başladım, persist flashladım sorun buradan da kaynaklanıyor olabilir. Sonra L1'in geri gelmesi için Global 10.3.3 ve EEA 11.0.3.0 flashladım MiFlash ile "flash all" seçeneğini kullanarak. Ama hiçbir ROM'da tekrar L1 sertifikasına sahip olamadım.

Oyla:
Üst Alt