Soru Xiaomi eskisini ver yenisini götür

Doğukan ş.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi note 3
Konular
22
Merhabalar ben bir araştırma yapmıştım Xiaomi kendi mağazasında eskisini al yenisini götür diye bir şey vardı (konumu diyim ne diyim bilemedim)
Şu an öyle bir şey varmı telefonumu değiştirip Xiaomi mi 8 lite almak istiyorum telefon çok pahalı olmaz diye düşündüm benim telefon Xiaomi mi note 3 sapasağlam hiç bir şeyi yok sadece parmak izinde ufak bi çizik var ama sorunsuz çalışıyor sadece Xiaomi mi 8 lite istiyorum zaten mi note 3 2800 lira bişey nerdeyse böyle bir durum mevcutmudur üstüne para ekleniyor ise de fark etmez... Teşekkürler

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Genel olarak, "eskisini getir, yenisini götür" türündeki kampanyalar eldeki eski malzemenin ne olduğuna bakmıyor, sadece yeni alınacak ürüne kafalarına göre indirim yapıyorlar o kadar... Bu tarz bir kampanya ile halı alacak arkadaşım bayiye "halıyı ne zaman getireyim" diye sorduğunda, "ne halısı, biz eskici değiliz, firma böyle kampanya yapmış bizde uyuyoruz, atın gitsin halıyı" demişti. Başka bir arkadaşıma tanıdık bayi arkadaşı, "sana eski-yeni kampanyası ile bulaşık makinesi verelim fiyatlar çok iyi" dediğinde, arkadaşım "bende eski bulaşık makinesi yok ki" diye cevap verince; "olmasına da gerek yok, ben hallederim" diye cevap vermiş.

Böyle bir kampanyanın Xiaomi'de olacağını tahmin etmiyorum ama, sen eldeki telefonunu ikinci el olarak sat ve yeni telefonu almaya öyle git derim.

(Bunca şey yazdıktan sonra yaşının 16 olduğunu fark ettim ama emeğime kıyıp yazdıklarımı silmedim artık)

haha--haha--

Doğukan ş.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi note 3
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genel olarak, "eskisini getir, yenisini götür" türündeki kampanyalar eldeki eski malzemenin ne olduğuna bakmıyor, sadece yeni alınacak ürüne kafalarına göre indirim yapıyorlar o kadar... Bu tarz bir kampanya ile halı alacak arkadaşım bayiye "halıyı ne zaman getireyim" diye sorduğunda, "ne halısı, biz eskici değiliz, firma böyle kampanya yapmış bizde uyuyoruz, atın gitsin halıyı" demişti. Başka bir arkadaşıma tanıdık bayi arkadaşı, "sana eski-yeni kampanyası ile bulaşık makinesi verelim fiyatlar çok iyi" dediğinde, arkadaşım "bende eski bulaşık makinesi yok ki" diye cevap verince; "olmasına da gerek yok, ben hallederim" diye cevap vermiş.

Böyle bir kampanyanın Xiaomi'de olacağını tahmin etmiyorum ama, sen eldeki telefonunu ikinci el olarak sat ve yeni telefonu almaya öyle git derim.

(Bunca şey yazdıktan sonra yaşının 16 olduğunu fark ettim ama emeğime kıyıp yazdıklarımı silmedim artık)

haha--haha--
Teşekkürler ilgin için doğru tahmin

Üst Alt