Sohbet Xiaomi dışında sempati duyduğunuz Çinli marka?

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Arkadaşlar Xiaomi dışında sempati duyduğunuz beğendiğiniz Xiaomi dışında o markayı alırım dediğiniz marka var mı? Varsa hangisi.

Benim için Xiaomi dışında Realme bence güzel marka 👍

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Bence Realme. Mesela özellikle Realme 10 pro+ modeli.
Baya hoşuma gidiyor cihaz.
Ayrıca eşim Realme 6i kullanıyor. Oldukça memnun.

Hatta ikisinin arasında gidip geliyorum diyebilirim 🙂

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Arkadaşlar Xiaomi dışında sempati duyduğunuz beğendiğiniz Xiaomi dışında o markayı alırım dediğiniz marka var mı? Varsa hangisi.

Benim için Xiaomi dışında Realme bence güzel marka 👍
Ben realmeyide seviyorum saf android kullanıyordu galiba tasarımlarına bayılıyorum.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Her ne kadar gereksiz pahalı da olsa HUAWEI derim. 2018 de P20 (EML-L09) modelini almıştım. Eşimde de P20 Lite modeli mevcut. Halen daha cihazlar update alır ve şakır şakır çalışır vaziyette. Saat olarak da telefonum ne olursa olsun huawei den şaşmıyorum. Gerçekten premium cihazlar üretiyor ama fazla pahalılar.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Huawei kamerada çok başarılı bir marka arayüzü stabil ve güzeldi

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Oneplus ve realme. Oneplus'ın kalitesini bilen biliyorda son zamanlarda özellikle realme nin çıkardığı birçok cihazda performanslı geldi gözüme. Amma velakin ben hiçbir şekilde mtk işlemciye ısınamadım evet birçok yurtdışı mtk tabanlı cihaz aldım ettim ama yok beğenemedim, stabiliteyi yakalayamadım. Mesela realme 11 pro plus genel olarak çok güzel cici bir cihaz ama o mtk işlemci ortalığı bozuyor 7050 dediği işlemci 1080 nin biraz daha elden geçmiş hali çok ufak fark var artık ellerinde işlemcimi kalmadı nedir bilemiyorum isim değiştirerek aynı pilavı önümüze koyuyorlar. Realme de bunu yapmasa iyi olacak.. Koy sd nu, yap fiyatını.. O hafiflik o tasarım felan çok hoşuma gitmişti realme 11 pro plus'ın ama işlemciyi görünce vazgeçtim.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Oneplus ve realme. Oneplus'ın kalitesini bilen biliyorda son zamanlarda özellikle realme nin çıkardığı birçok cihazda performanslı geldi gözüme. Amma velakin ben hiçbir şekilde mtk işlemciye ısınamadım evet birçok yurtdışı mtk tabanlı cihaz aldım ettim ama yok beğenemedim, stabiliteyi yakalayamadım. Mesela realme 11 pro plus genel olarak çok güzel cici bir cihaz ama o mtk işlemci ortalığı bozuyor 7050 dediği işlemci 1080 nin biraz daha elden geçmiş hali çok ufak fark var artık ellerinde işlemcimi kalmadı nedir bilemiyorum isim değiştirerek aynı pilavı önümüze koyuyorlar. Realme de bunu yapmasa iyi olacak.. Koy sd nu, yap fiyatını.. O hafiflik o tasarım felan çok hoşuma gitmişti realme 11 pro plus'ın ama işlemciyi görünce vazgeçtim.
Oneplus guzeldi fakat Türkiye fiyatlandırması gercekten abarti olmuştu.Realme ise ben dimensity cihaza (Ve realmeye) 15.000 tl vermezdim..

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
205
Realme 10 pro+ bence 11 Pro+ dan daha güzel ve çekici bir model.

Üst Alt