Rom Xiaomi Cyanogenmod Rom

trojan89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
10
Cyanogenmod sistemde home tuşu ekran kapalı iken direk dokunma ile kiliti açıyor mu? (Fiziksel olarak basmadan)

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Cyanogenmod sistemde home tuşu ekran kapalı iken direk dokunma ile kiliti açıyor mu? (Fiziksel olarak basmadan)
Cyanogen modda daha ev tuşu dokunmatik olarak çalışmıyor ki ekran kapalıyken çalışsın :D

forza_burak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
mi6
Konular
4
Önceki telefonum samsung s4dü yıllardır cyanogenmod kullandım, şu anki telefonum mi5 128gb, miui 8 kullanıyorum.
Kişisel fikrim, miui cyanogenmoddan çok daha stabil ve akıcı.

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Önceki telefonum samsung s4dü yıllardır cyanogenmod kullandım, şu anki telefonum mi5 128gb, miui 8 kullanıyorum.
Kişisel fikrim, miui cyanogenmoddan çok daha stabil ve akıcı.
Aynen katılıyorum şarj ömrü olarak cyanogen daha iyidir diye düşünmüştüm hiç te öyle değil. Hem kullanışlılık bakımından (ki cyanogen den böyle bir beklentim yoktu saf android) miui daha iyi hem de performans ta cyanogen den pek farkı yok. Miui 8 6.8.25 de 7 saat ekran suresi alabiliyorum bunu cyanogen de alamadım. Pac rom (cyanogen) vardı onu da denedim kamera olarak hiç deneyen oldu mu bilmiyorum ama video ayarlarında hızlı çekim 120 fps yi seçince yüksek fps de normal video çekiyor yani 60 fps de video çekilmiş gibi oluyor hızlandırılmış çekim olmuyor.

Üst Alt