Yardım Xiaomi Cloud Yedeği.

defkhan53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
RedMi Note 7
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5
Telefon Modeli
RedMi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar, daha önce defalarca kez rom atıp mi clouddan yedeklerimi yüklemiştim en son eu official rom attım ve atmadan hemen önce manuel yedeklememe rağmen şu an mi cloudda hiçbir dosyayı bulamıyor.
Bundan önce attığım romlarda elle yedek bile almamıştım, telefonun kendi kendine aldığı yedekler bana yetiyordu şimdi ise ne notlarım var, ne galerimdeki fotoğraflar, ne sms'ler, ne de ana ekran düzenim... Bu verileri kurtarmanın bir yolu var mıdır? bilgisayara herhangi bir yedek almadım :/

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Merhaba arkadaşlar, daha önce defalarca kez rom atıp mi clouddan yedeklerimi yüklemiştim en son eu official rom attım ve atmadan hemen önce manuel yedeklememe rağmen şu an mi cloudda hiçbir dosyayı bulamıyor.
Bundan önce attığım romlarda elle yedek bile almamıştım, telefonun kendi kendine aldığı yedekler bana yetiyordu şimdi ise ne notlarım var, ne galerimdeki fotoğraflar, ne sms'ler, ne de ana ekran düzenim... Bu verileri kurtarmanın bir yolu var mıdır? bilgisayara herhangi bir yedek almadım :/
Aşağıdaki sayfaya mi cloude hesabı ile giriş yaptığında aldığın yedekler gözüküyor mu?

Oyla:

defkhan53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
RedMi Note 7
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşağıdaki sayfaya mi cloude hesabı ile giriş yaptığında aldığın yedekler gözüküyor mu?

Maalesef hayır, buradan da baktım fakat yedek aldığıma eminim çünkü defalarca kez rom attım ve her seferinde oradan kurtardım verilerimi.

Hatta kaybettiğim şifrelerimi dahi yedeklerden aldığım notlarım ile bulmuştum, keza fotoğraflarımı da oradan sürekli yüklüyordum yani yedek aldığıma eminim. :D

Oyla:
Üst Alt