Yardım Xiaomi Bulut Yedeklemede Eksik Program

metince54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
redkid
Cihazım
k20 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Chine rom
Telefon Modeli
F2 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaslar. Ben devamli yeni yazılım yükleyen biriyim. Yedekleme yapiyorum ama herseferinde kullandigim iscep garanticep telegram vs boyle bazi programlari yedeklemeye dahil etmiyor ama modlu uygulamalari yedekleme yapip geri getirebiliyor. Yanlis yaptığım birsey mi var ne diye bazi programlari yedeklemiyor anlamiyorum.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
SwiftBackup uygulamasını rootlu şekilde kullanırsanız sorunsuz geri yükleme yapabiliyor. Bankacılık uygulamalarının bazılarında bu sorun oluşabilir belki, ancak genel olarak tüm yedekleme ve geri yükleme işlemlerini yaparsınız. Alamamasının sebebi ise veri yedeklerken bazı dosyaları dahil edememesinden kaynaklıdır. Alınamayan uygulamayı komple sonlandırıp yeniden yedek almayı deneyebilirsiniz.

Oyla:

metince54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
redkid
Cihazım
k20 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Swift kullaniyorum zaten

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
aynı problem bendede var uygulamalrın verilerini yedeklemsini istemiyorum aslında sadece uygulamaları yedeklese yeterli ben google playden geri gidip indir demiyeyim kafi ama olmuyor eksik kalıyor birçok uygulama eskiden hepsini alıyordu sanki bunun çözümü varmı acaba swift backup tarzı yedek istemiyorum clouddan direk uygulamlar geri yüklensin yeterli

Oyla:
Üst Alt