Haber Xiaomi bootloader kilit açmaya son mu veriyor?

Linkteki makalede de yazıldığı üzere, gidişat bu yönde gibi. İlk zamanlarda 1-2 günde onaylanan kilit açma isteklerinin giderek daha uzun sürelere yayılması, edl yetkilendirme kısıtlanması anti-rollback falan derken, xiaomi artık bizlere " kurcalama evladım, bozarsın" ya da "ben elinde tuttuğun aleti kendi mümtaz halkım için ürettim, ben mi sattım sana, ne halin varsa gör, pekinden aşşaa kasımpaşa " diyor sanki..Ne dersiniz?

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1

Linkteki makalede de yazıldığı üzere, gidişat bu yönde gibi. İlk zamanlarda 1-2 günde onaylanan kilit açma isteklerinin giderek daha uzun sürelere yayılması, edl yetkilendirme kısıtlanması anti-rollback falan derken, xiaomi artık bizlere " kurcalama evladım, bozarsın" ya da "ben elinde tuttuğun aleti kendi mümtaz halkım için ürettim, ben mi sattım sana, ne halin varsa gör, pekinden aşşaa kasımpaşa " diyor sanki..Ne dersiniz?

haha--haha--haha-- valla ben ne yapmaya calıstıklarını anlamadım bir turlu drunk~~..ama kısıtlama cozum degıl kı burada,adam sadece eskı surume donmek ıstıyor, hakkı degıl mi wasntme~~ ..çin ve global versıyonlar icin ayrı ayrı rom kurma kısıtlaması cıkardılar bır de..cıhazını guncellemek ısteyen bınlerce kısının cıhazı brick olmus..kurcalamasına gerek yok kı zaten adamın, xiaomi bir guzel halledıyor bozma ısını zaten haha--clap~~clap~~
izliyoruz bakalım pilavcılar baska neler cıkaracak onumuzdekı gunlerde happy~~

Üst Alt