0guzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
2
Öncelikle iyi günler dilerim. Benim sorunum "Bundle" adlı uygulamadan bildirim alamama ki çoğu haber uygulamasından (Flipboard, Google News vs.) bildirim alamıyorum. Uygulamayı otomatik başlatma izni istiyor, hem onu verip hem de MIUI optimizasyonunu kapatsam da (uygulama içi ayarı zaten yapıyorum) yine de bir türlü bildirim gelmiyor (bu arada ayarlar > bildirim den de hepsini açıyorum) bildirim bu gibi haber uygulamalarında genelde gelmiyor öbür türlü hepsi geliyor bildirimlerin. Uygulamayı silip yüklüyorum (başlatmadan önce) otomatik başlatma vs. hepsini açıyorum yine de bana "Xiaomi otomatik başlatma izni gerekmektedir." gibi bir mesaj yazıyor...
Bu arada telefon rootlu ve EU Rom MIUI11 bulunmakta. Romdan gelen bir sorun olabilir mi?
Ve eğer ayarlardan yapılabilecek bir şey değilse rootlu bir uygulama da olur ( bildirim sorunu düzelten veya bildirimleri kontrol edip de kendisi üzerinden yollayan cinsten)

Cevaplarınızı bekliyorum...

normaladam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Normal
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Öncelikle; uygulama yöneticisi>Bundle>Diğer İzinlere giriş yap. Ardından ilk Screenshoot daki izinleri ver.
Sonrasında ayarlardan " otomatik başlatma " yı bul ve otomatik başlayacak uygulamalara ikinci Screenshoot daki gibi Bundle uygulamasını ekle. Sorun düzelecektir
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• IMG_20210309_171456.jpg
    IMG_20210309_171456.jpg
    173,5 KB · Görüntüleme: 16
Oyla:
Üst Alt