Rehber Xiaomi Bildirim Gelmeme Sorunu Çözüm! Mıuı v9...

ysf.png

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
11
Arkadaşlar cümleten selamun aleyküm. Başlıkta da olduğu gibi xiaomi cihazlarda veya başka cihazlarda yaşanan whatssapp - gmail - letgo - sahibinden... gibi uygulamalarda yaşanan anlık bildirim sorununa çözümü paylaşacağım:

1-) Genel olarak bildirim gelmeme sorunu çözüm:
-
Ayarlar > Yüklü Uygulamalar > Uygulama Adı > Uygulama içinde bulunan ''Otomatik Başlatma'' ve ''Bildirimler'' kısmının açık olduğuna emin olun.
- Bunları yapmanıza rağmen hala sorun devam ediyorsa Ayarlar > Yüklü Uygulamalar > Uygulama Adı > Uygulama içinde bulunan ''Pil Tasarrufu'' kısmının ''Kısıtlama Yok'' ta olduğuna emin olun. Sorun büyük ihtimal çözülmüş olacaktır.

2-) Wifi açıkken bildirim gelmeme sorunu (Mobil veride bildirim sorunu yok)
-
Büyük ihtimalle internetinizde ''Aile Profili'' yada ''Kısıtlama'' aktif. Sorunun kaynağıda aktif olması zaten. ''Aile Profili'' ni bağlı olduğunuz operatörün müşteri hizmetlerinden kapatırsanız büyük ihtimalle sorun çözülecektir.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Hayırlı günler dileğiyle...

Kokoro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kokoro
Cihazım
Redmi
Konular
0
Süphanallah kardeşim hayırlı paylaşım. Ellerin dert görmesin.

Oyla:

fahrikavrar2

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Fahri
Cihazım
Redmi 5
Konular
0
Arkadaşlar cümleten selamun aleyküm. Başlıkta da olduğu gibi xiaomi cihazlarda veya başka cihazlarda yaşanan whatssapp - gmail - letgo - sahibinden... gibi uygulamalarda yaşanan anlık bildirim sorununa çözümü paylaşacağım:

1-) Genel olarak bildirim gelmeme sorunu çözüm:
-
Ayarlar > Yüklü Uygulamalar > Uygulama Adı > Uygulama içinde bulunan ''Otomatik Başlatma'' ve ''Bildirimler'' kısmının açık olduğuna emin olun.
- Bunları yapmanıza rağmen hala sorun devam ediyorsa Ayarlar > Yüklü Uygulamalar > Uygulama Adı > Uygulama içinde bulunan ''Pil Tasarrufu'' kısmının ''Kısıtlama Yok'' ta olduğuna emin olun. Sorun büyük ihtimal çözülmüş olacaktır.

2-) Wifi açıkken bildirim gelmeme sorunu (Mobil veride bildirim sorunu yok)
-
Büyük ihtimalle internetinizde ''Aile Profili'' yada ''Kısıtlama'' aktif. Sorunun kaynağıda aktif olması zaten. ''Aile Profili'' ni bağlı olduğunuz operatörün müşteri hizmetlerinden kapatırsanız büyük ihtimalle sorun çözülecektir.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Hayırlı günler dileğiyle...

Güzel paylaşım teşekkürler
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

enoes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
henüz yok
Konular
17
Chrome bildirimleri ekranı açana kadar gelmiyor kafasına göre takılıyor

Oyla:

salihg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
m.salih
Cihazım
redmi note 5
Konular
4
merhaba

ben telefonu yeni aldım 5 10 kere çeşitli ezan programı indirdim. ama programı kapatınca ne bildirim çubuğunda görünüyor ne de uyarı veriyor.telefonum redmi note 5 miui 10 android 8

Son düzenleme:
Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Kisitlama yok secincede bataryayi hizli tuketme sorunu ortaya cikabilir.

Oyla:
Üst Alt