Uygulama Xiaomi arama

Hergeleyim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus can
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
2
Xioami red note 8 pro telefonum var miui arayıcı ve kişileri kullanmak istiyorum ama indirdim internetten ama calısmıyor ne yapmam gerek?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hergeleyim, Rom değiştirmeniz gerek..

Cihaz ana bölüm...

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
Xioami red note 8 pro telefonum var miui arayıcı ve kişileri kullanmak istiyorum ama indirdim internetten ama calısmıyor ne yapmam gerek?
Global romda kullanamazsınız. Fakat telefonunuz da root varsa magisk modülü ile flashlayabilirsiniz. Ya da farklı bir rom eu ya da Endonezya romlarini kurabilirsiniz. Bl.kilidiniz açıksa tabii

ozanerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
MI10T
Konular
1
Global romda kullanamazsınız. Fakat telefonunuz da root varsa magisk modülü ile flashlayabilirsiniz. Ya da farklı bir rom eu ya da Endonezya romlarini kurabilirsiniz. Bl.kilidiniz açıksa tabii
Global rom kullanıyorum. 12.5.6 magiskten flashlamakniçin bulamadım çalışan bir miui caller. Siz biliyor musunuz acaba?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ozanerkan, Magisk varsa BL açık demektir, modül ile ugrasacaginiza yükleyin Endonezya romu mis gibi kullanın....

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
Global rom kullanıyorum. 12.5.6 magiskten flashlamakniçin bulamadım çalışan bir miui caller. Siz biliyor musunuz acaba?
buradan indirip magisk ile yükleyin ama indirmek için siteye üye olmanız gerekir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stoya hocamın dediği daha iyi modül ile uğraşmayın ama isterseniz de işte burada

ozanerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
MI10T
Konular
1
buradan indirip magisk ile yükleyin ama indirmek için siteye üye olmanız gerekir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stoya hocamın dediği daha iyi modül ile uğraşmayın ama isterseniz de işte burada
Yardımlarınız için çok teşekkürler ben de şöyle bir durum vardı ki Endonezya romu şarj olarak peroformansı beğenmedim. Global daha iyi ondan dolayı global tercih ettim. Yöntemide denedim ve kurdum şuan faal olarak kullanıyorum. Çok saolun

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
Yardımlarınız için çok teşekkürler ben de şöyle bir durum vardı ki Endonezya romu şarj olarak peroformansı beğenmedim. Global daha iyi ondan dolayı global tercih ettim. Yöntemide denedim ve kurdum şuan faal olarak kullanıyorum. Çok saolun
Hayırlı olsun ayrıca Merdanov hocamın katkısıyla bende bu modüle ulaştım. Kendisine de teşekkür etmiş olalım burdan :)

buzutku

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
Iphone
Konular
22
Bazı şeyler bu kadar zor olmamalı. Google Arama'yı kullanmaya mecbur kaldık. Truecaller isteklerimi karşılamıyor. Rom, mom anladığım şeyler değil.

Üst Alt