Yardım Xiaomi akıllı saat

burak15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
Mi8
Meslek
Ambulans şoförü
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui13
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba
Daha önce mi band 2, amazfit bip lite ve mi band 5 kullanmış birisi olarak redmi watch 3 tarzı akıllı saat arayışındayım yuvarlak ekran biraz garip geliyor (ama güzel bulursam düşünürüm) band tarzı da artık çocukça gelmeye başladı bütçem 1500-3000 aralığında. Saatten beklentim şarjının ortalama rahat 7-10 gün ve üzeri gitmesi arayanı ve bildirimi almak, nabız uyku takibi, özelleştirilebilir olması ve biraz premium hissettirmesi.
Xiaomi olması önemli değil verdiğim parayı hak eden f/p olması yeterli. Şarjı 1 gün giden çakma apple watch saatleri hariç tavsiyeniz ne olur

ilkeraslantas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
K20 Pro
Konular
2
Neredeyse 2 yıldır huaweri watch gt3 elite kullanıyorum dediğiniz tüm özellikler mevcut bütün her şey aktif kullanırsanız 10 gün civarı gidiyor şarjı eğer kısıtlayarak kullanırsanız 15 güne kadar gidiyor. Hatta + ları da vardır, özellikle watch gt3 elite modelini alırsanız gerçekten elite oluşunu hissedebilirsin.

Oyla:

burak15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
Mi8
Meslek
Ambulans şoförü
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neredeyse 2 yıldır huaweri watch gt3 elite kullanıyorum dediğiniz tüm özellikler mevcut bütün her şey aktif kullanırsanız 10 gün civarı gidiyor şarjı eğer kısıtlayarak kullanırsanız 15 güne kadar gidiyor. Hatta + ları da vardır, özellikle watch gt3 elite modelini alırsanız gerçekten elite oluşunu hissedebilirsin.
Gerçekten güzel saat ama bütçemi fazlasıyla aşıyor. Ortalama 2-3 bin tl arası düşünüyorum dediğiniz saat 6bin civarı

Oyla:
Üst Alt