Soru Xiaomi Airdots vs Redmi Airdots

barisdnz

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Barış
Cihazım
Mi 8
Arkadaşlar selamlar,
Airdots almak istiyorum fakat Redmi airdots ile Xiaomi airdots arasında ne farklılıklar var acaba? n11de 207 tlye redmi airdots var. Xiaomi airdots ise çok daha pahalı. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Ataberkk44

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ataberk
Cihazım
Mi6 Seramik
Arkadaşlar selamlar,
Airdots almak istiyorum fakat Redmi airdots ile Xiaomi airdots arasında ne farklılıklar var acaba? n11de 207 tlye redmi airdots var. Xiaomi airdots ise çok daha pahalı. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Redmi nin tuşları fiziksel Xiaomi ninki ise dokunmatik ben fark olarak sadece bunu biliyorum

barisdnz

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Barış
Cihazım
Mi 8
Teknik özellikleri arasında da bir fark göremedim açıkçası. Bir tek şarj kutularının arasında çok küçük boyut farkı var ama o da önemsiz.

batuozalp

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Batuhan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Paramedik
Daha önce QCY Q29, QCY t1Pro kullanmış biri olarak Redmi Airdots'a geçtim ve çok memnunum şarj süresi bassların ve tizlerin oranı (normal bir kullanıcı olarak) gayet geterli. Bluetoot 5.0 olduğu için herhangi bir ses kayması etmesi yaşanmıyor. İlginç bir şekilde telefon ile kulaklık arasında 3 duvar olmasına rağmen herhangi bir kopma yaşamadım. Kulakta duruşu çok hosuma gitti direk içine gömülüyor. q29 modeli gibi dışarda kalmıyor. Performans olarak kullandığım iki cihazdan da üst kesinlikle tavsiye ediyorum. Xiaomi Airdots bence gereksiz pahalı gerek yok o kadar para vermeye benim dediğimi alın geçin :)
Arkadaşlar selamlar,

effa23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Efe
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Redmi airdots sbc codec kullanıyor. Xiaomi airdots aac codec kullanıyor.

GoNaRD32

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Redmi airdots ile telefon görüşmesi yaptınız mı? Ses kalitesi nasıl karşı taraf sesi net bir şekilde duyabiliyor mu?

ynsyns

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
423
yunus
Cihazım
Mi9 SE
Daha önce QCY Q29, QCY t1Pro kullanmış biri olarak Redmi Airdots'a geçtim ve çok memnunum şarj süresi bassların ve tizlerin oranı (normal bir kullanıcı olarak) gayet geterli. Bluetoot 5.0 olduğu için herhangi bir ses kayması etmesi yaşanmıyor. İlginç bir şekilde telefon ile kulaklık arasında 3 duvar olmasına rağmen herhangi bir kopma yaşamadım. Kulakta duruşu çok hosuma gitti direk içine gömülüyor. q29 modeli gibi dışarda kalmıyor. Performans olarak kullandığım iki cihazdan da üst kesinlikle tavsiye ediyorum. Xiaomi Airdots bence gereksiz pahalı gerek yok o kadar para vermeye benim dediğimi alın geçin :)
sa ben de qcy düşünüyorum onun yerine redmi mi alayım? birde redmi basic cıkmıs farkı var mı acaba

Üst Alt