Sohbet Xiaomi Airdots Pro Arızası ve Garantiye gönderme sorunu

Exereall

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hilmi Berkay
Cihazım
airpods pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar her hangi markanın hiç bir zaman fanı olmadım büyük bir merak ile bu markanın air dots pro aldım ama 2 ay (gün içinde maks 1 saat kullandım) sonra kutusunun içinde kendi kendine bozuldu tam olarak her şeyi burada anlatmıcam aslında sizden bu konuyu nereye açmam gerektiğini ve garantiye göndermek istediğim ürün hakkında varsa bir tavsiyeniz almak için geldim okuyan herkese teşekkürler umuyorum çözüme kavuşurum.(müşteri hizmetleri kapalı)

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Merhaba arkadaşlar her hangi markanın hiç bir zaman fanı olmadım büyük bir merak ile bu markanın air dots pro aldım ama 2 ay (gün içinde maks 1 saat kullandım) sonra kutusunun içinde kendi kendine bozuldu tam olarak her şeyi burada anlatmıcam aslında sizden bu konuyu nereye açmam gerektiğini ve garantiye göndermek istediğim ürün hakkında varsa bir tavsiyeniz almak için geldim okuyan herkese teşekkürler umuyorum çözüme kavuşurum.(müşteri hizmetleri kapalı)
Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz. geçmiş olsun. Bu başlık altından devam edebilirsiniz Hocam. Konu başlığınızı da, sorununuzu içerek şekilde değiştirir iseniz, daha hızlı yardım alabilirsiniz.

Exereall

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hilmi Berkay
Cihazım
airpods pro
Konular
1
Evet merhabalar bu communitydeki ilk başlığımın bu olması beni üzüyor ama müşteri temsilciliğide covid-19 nedeniyse haklı şekilde çalışmadığından sizlere ve bu konuda tecrübeli kişilere sormak zorunda kaldım beni çok üzüyor çünki kardeşimin kulaklığıydı.Herhangi bir sebep yokken kendi kutusu içinde şarj olmayan sol kulaklık ışık vermemeye başladı sağ tamamen sorunsuz çalışıyor her şey yine çok güzel ama sol ışık vermiyor(tamamen) ve çalışmıyor sağ kulaklığı kutuya yerleştiridğimde aldığım tek kutu ışığı sinyalini solu koyduğumda da alıyorum sol şarj olma yeri yine mıktanıslı gibi çekiyor ama ne yazık ki şarj olmuyor çok müşkül durumdayım bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim sevgilerle...

Üst Alt