Yardım Xiaomi Airdots bağlantı

Nabruk58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 10.2
Telefon Modeli
Redmi note 6 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Xiaomi Airdots Bluetooth kulaklığı redmi note 6 pro model telefona bağlarken hem sağ hem de sol tarafi aynı anda bağlıyamıyorum ürünü aliekspresten aldım kullanim kılavuzu çince ve de internette bulduğum video daki gibi de yaptım ama olmuyor bu ürünü alıp da bağlamada böyle bir sorun yaşıyan oldu mu ve nasıl çözdü

Dyavol

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi 8 ee
Konular
4
Xiaomi Airdots Bluetooth kulaklığı redmi note 6 pro model telefona bağlarken hem sağ hem de sol tarafi aynı anda bağlıyamıyorum ürünü aliekspresten aldım kullanim kılavuzu çince ve de internette bulduğum video daki gibi de yaptım ama olmuyor bu ürünü alıp da bağlamada böyle bir sorun yaşıyan oldu mu ve nasıl çözdü
İlk once birbirine eslestirip sonra telefonla eslestirmeniz gerekli diye biliyorum

Oyla:

bymacman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 9Exp - yi4k+
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
0
Soyle oluyor açıyor sunuz ikisinide ayni anda sonra sag kulakligin dugmesine iki defa pespese basıyorsunuz eslesme oluyor

Bende AliExpress ten aldım bugün geldi, ilk kurulumda ikisi birlikte çalıştı ama sonra ne oldu ise aynı anda çalışmıyor ikiside. Senin dediğin gibi de denedim bağlantıyı kestim acikken ikisine de ayni anda iki kere bastım o da olmadı. Anlamadım ne yapayım! Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyla:

bymacman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 9Exp - yi4k+
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
0
Çözümü buldum.

- Her iki Airdrop'larınızı da kutudan çıkarın
- Telefon ile bağlantıyı kesin
- Düğmesini 5 saniye boyunca basılı tutarak her iki Airdots'u kapatın (kırmızı ışık görene kadar)
- Sonrasında iki kulaklığıda aynı anda 20 saniye boyunca basıyorsunuz. ilk 10 saniyede ışıklar yanacaktır, bırakmayın ikinci 10 saniye dolduktan sonra ikisin ışıklarıda yanıp sönecek ve sonrasında sol kulaklık ışığı sönecek sadece sağ kulaklığın ışığı yanacak. Yani Sol kulaklık sağdaki ile eşleşmiş oluyor sonrasında telefondan artık sadece sağ kulaklığı göreceksin, sağ kulaklığa bağlandıktan sonra ikisinden de ses gelmeye başlayacaktır. İyi Dinlemeler :)

Oyla:

ibrahm1126

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
LG G4
Konular
0
Çözümü buldum.

- Düğmesini 5 saniye boyunca basılı tutarak her iki Airdots'u kapatın (kırmızı ışık görene kadar)
- Sonrasında iki kulaklığıda aynı anda 20 saniye boyunca basıyorsunuz. ilk 10 saniyede ışıklar yanacaktır, bırakmayın ikinci 10 saniye dolduktan sonra ikisin ışıklarıda yanıp sönecek ve sonrasında sol kulaklık ışığı sönecek sadece sağ kulaklığın ışığı yanacak. Yani Sol kulaklık sağdaki ile eşleşmiş oluyor sonrasında telefondan artık sadece sağ kulaklığı göreceksin, sağ kulaklığa bağlandıktan sonra ikisinden de ses gelmeye başlayacaktır. İyi Dinlemeler :)

Düğmeye 5 sn bastığımda kırmızı ışığı görüyorum ve kapanıyor. Sonrasında ikisine 20 saniye boyunca bastığımda herhangi birşey olmuyor ışıklar yanıp sönmeye başlıyor ve tekrar kapanıyor kulaklıklar kapalı kalıyor telefondan bağlanmaya çalıştığımda ikisinide görmüyor ( son aşamada 1 dk civarında da basılı tuttuğum oldu birşey değişmedi )

Oyla:

Ferhat35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Galaxy a50
Konular
0
Düğmeye 5 sn bastığımda kırmızı ışığı görüyorum ve kapanıyor. Sonrasında ikisine 20 saniye boyunca bastığımda herhangi birşey olmuyor ışıklar yanıp sönmeye başlıyor ve tekrar kapanıyor kulaklıklar kapalı kalıyor telefondan bağlanmaya çalıştığımda ikisinide görmüyor ( son aşamada 1 dk civarında da basılı tuttuğum oldu birşey değişmedi )
Kanka herşey doğru bunlari yaptıktan sonra 2 kulaklığı da haznesine koy daha sonra çıkarıp müziğini dinle.

Oyla:

Revan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Revan
Cihazım
İphone 7+
Konular
0
Çözümü buldum.

Teşekkürler işe yaradı

Oyla:

bymacman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 9Exp - yi4k+
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
0

Sen Yazdıklarımı sırası ile yap sorun çözülecektir. ama dikkat etmen gerek öncelikle kutudan çıkar kulaklıkları ve ikisinin de kapalı olduğundan emin ol. Sonrasında da iki kulaklığa aynı anda basmalısın birine önce diğerine sonra basmamalısın. o zaman yapamazsın.

Oyla:
Üst Alt