Yardım Xiaomi Air 13 Laptop Türkçe Klavye

'Sorular ve Yardım Talepleri' forumunda burk tarafından 31 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Herkese selam,

Xiaomi Air 13 Laptop türkçe klavye bulunabilir mi? Tez yazmak için bu makineyi almak istiyorum ancak klavyesinin İngilizce olması sorun benim için. Eğer Türkçe klavye bulunabilirse kendim takmayı deneyebilirim veya makul bir ücret karşılığında bu işlerle uğraşan birine klavyeyi taktırabilirim.

2. Bildiğim kadarıyla genelde klavyelerdeki dil sorunlarında klavyeyi tamamen değiştirmek yerine çıkartma kullanıyorlar hocam. chatin_62 hocam mesajınızı gördüğünde yönlendirme yapacaktır tahmin ediyorum :)

3. Çıkartmadan kastınız nedir? Harici klavye kullanmak mı?

4. Çıkartma yani sticker diye geçiyor hocam. Bunları çok makul fiyata alıp tuşlara tek tek yapıştırabilirsiniz..
    Siyah ve beyaz seçenekleri de var

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

burk bunu beğendi.
  5. Bunun dışında orjinal Türkçe klavye yok anlaşılan.

6. Ben de eşim için bu cihazı almak istiyordum, ancak klavyenin ingilizce olması nedeniyle tereddüte düşmüştüm. Çıkartma ile olacaksa eğer bu sorun çözülmüş olur ancak fiziksel olarak keşke değiştirilebilse

7. Konu onaylandı.

8. Konuyu hortlatmak gibi olacak ama , acaba bu çıkartmaları alıp kullandınız mı ? Hangi ürünü aldınız ? Memnun kaldınız mı ? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum

9. Sırf klavye yüzünden almadım ürünü. Çıkartma seçeneği bana makul gelmedi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...