Yardım Xiaomi A1

nushravan343

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nusrevan
Cihazım
Xiaomi Mİ A1
Konular
6
Merhaba. Ben yeni xiaomi A1 aldim wifi direkt aciyorum baska telefondan dosya gondermek istiyorum kabul ediyorum kendi telefonumda ama dosyayi atmiyor ve bekleniyor yaziyor anlamadim wifi direkt acik ve kabul etdim neden dosyayi gondermiyor ?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Merhaba. Ben yeni xiaomi A1 aldim wifi direkt aciyorum baska telefondan dosya gondermek istiyorum kabul ediyorum kendi telefonumda ama dosyayi atmiyor ve bekleniyor yaziyor anlamadim wifi direkt acik ve kabul etdim neden dosyayi gondermiyor ?

A1 de ki aksiliklerden sadece 1 tanesi bu ,bende dosya göndermeyi başaramadım ,güzel bi uygulama buldum sonra mi drop diye ,bilgisayara, telefona kablosuz olarak bağlanıp dosya alıp atabiliyosun deneyebilirsiniz

nushravan343

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nusrevan
Cihazım
Xiaomi Mİ A1
Konular
6
A1 de ki aksiliklerden sadece 1 tanesi bu ,bende dosya göndermeyi başaramadım ,güzel bi uygulama buldum sonra mi drop diye ,bilgisayara, telefona kablosuz olarak bağlanıp dosya alıp atabiliyosun deneyebilirsiniz
Evet aynen mi drop uygulamasi bendede var ama sadece xiaomi telefonlari arasinda dosya paylasiyor baska bir uygulama varmi baska telefonlarla dosya paylasip alma varsa banada onersene lutfen

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Evet aynen mi drop uygulamasi bendede var ama sadece xiaomi telefonlari arasinda dosya paylasiyor baska bir uygulama varmi baska telefonlarla dosya paylasip alma varsa banada onersene lutfen

Mi drop uygulamasını Google Play'den başka bir telefonda indirip yükleyebilirsiniz

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18

Her yolu denediyseniz geriye tek bir yol kalıyor Bluetooth angel~~

Üst Alt