Diğer Xiaomi A1 Yardım

primitivist

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mete
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
1
Merhaba. Xiaomi A1 bugün satın aldım. Sormak istediğim bir kaç soru var yardım ederseniz sevinirim. Telefonda tema kullanabiliyor muyuz ? Güncellemeyi yaptım fakat Stable rom 'u tıkladığım zaman ağ hatası veriyor bunun nedenini merak ediyorum. Telefonda indirilenlere ulaşamıyorum. Bende mi sıkıntı var telefonda mı anlamadım. Şimdiden teşekkür ederim .

mertikotr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert Şentürk
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Merhaba. Xiaomi A1 bugün satın aldım. Sormak istediğim bir kaç soru var yardım ederseniz sevinirim. Telefonda tema kullanabiliyor muyuz ? Güncellemeyi yaptım fakat Stable rom 'u tıkladığım zaman ağ hatası veriyor bunun nedenini merak ediyorum. Telefonda indirilenlere ulaşamıyorum. Bende mi sıkıntı var telefonda mı anlamadım. Şimdiden teşekkür ederim .

Telefonda tema kullanabiliyor muyuz ?
- Evet dilediğin temayı dilersen "Temalar" adlı uygulamasında kurabilir veya internet üzerinden telefon tema uzantısı ile uyumlu temaları uygulayabilirsin.

Güncellemeyi yaptım fakat Stable rom 'u tıkladığım zaman ağ hatası veriyor
- Ağ hatası verebilir. En son sürüme yükselttikten sonra bunu bazen yapabilir. Zaten yeni sürüm geldiğinde cihaz sana uyarı verecektir. Korkmana gerek yok.

Telefonda indirilenlere ulaşamıyorum.
- Ana ekran üzerinde "Araçlar" adında bir klasör olabilir var ise içerisinde "İndirmeler" adlı uygulamaya girerek indirdiğin dosyaları görebilirsin.

- Telefon üzerinde yine ana ekranı sağa sola kaydırarak "Dosyaları Yönet" adlı uygulamaya girerek yukarıdan görünüm şeklini seçersen iyi olur oradan indirilenlere ulaşabilirsin. (Bu yol direk klasörler arası gezinme yöntemidir)

----

Sende bir sıkıntı yok yeni olduğun için alışmamışsındır zamanla alışırsın.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Öncelikle telefonunuz hayırlı olsun. Oreo güncellemesi ile basit tema desteği geldi fakat daha kapsamlı temalar kullanmak istiyorsanız nova, apex vb. launcher kullanmanız gerekmektedir. İndirdiğiniz içerikleri eğer temizlemediyseniz indirlenler uygulaması üzerinden ulaşıyor olmanız gerekir, eğer temizlediyseniz Play store üzerinden yükleyerek dahili hafızadaki downloads klasöründe indirilen içeriğinizi bulabilirsiniz.

primitivist

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mete
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
1
Kişisel diye bir klasör bulamiyorum. Yani temalar diye birşey çıkmıyor.mıuı themes diye program indirdim herseyi yaptim ama temaları uygulayacak bir tema klasörü yok. Bu telefonda mi yok ben mi bulamiyorum.
[doublepost=1520323965,1520323861][/doublepost]Birde indirilenler diye bir uygulama yok .

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Mi A1 stock android kullanıyor miui temalarını uygulayamazsınız. Oreo ile kısayolu silinmiş olabilir Files/Dosyalar içinden veya linkini verdiğim File manager yükleyerek ulaşabilirsiniz.

primitivist

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mete
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
1
Teşekkürler buldum. Tema içinde diğer seçenekleri deneyeceğim.

volcano24tr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
adam
Cihazım
a1
Konular
0
Mi A1 stock android kullanıyor miui temalarını uygulayamazsınız. Oreo ile kısayolu silinmiş olabilir Files/Dosyalar içinden veya linkini verdiğim File manager yükleyerek ulaşabilirsiniz.

merhaba, tema kısayolunu nasıl aktif hale getirebiliriz. Bir türlü tema kısayolunu bulamıyoruz. Bu nedenle de indirdiğim yazı tipini uygulayamıyorum

Üst Alt