Çözüldü xiaomi a1 multitorch sorunu acil

CelalAkdeniz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
a1
Konular
6
1 hafta kadar önce xiaomi a1 aldım (2.el) klavyede seri bir şekilde yazı yazdığımda bağzı tuşlara bastığım halde basmadan geçtiğini fark ettim sanki hızıma yetişemiyormuş gibi bazen 2 parmagımın ortasındaki hiç dokunmadığım tuşa fln bastığını farkettim sonra multi torch uygulamasını indirdim 2 den fazla parmağı algılamadığını fark ettim onlarda hızlı haraket ettiğinde zar zor algılıyor romdan olabileceğini düşündüm 8.1 e çektim olmadı mıuı 10 yükledim yine olmadı sizce sorun nedir sinir olmaya başladım iyice.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
1 hafta kadar önce xiaomi a1 aldım (2.el) klavyede seri bir şekilde yazı yazdığımda bağzı tuşlara bastığım halde basmadan geçtiğini fark ettim sanki hızıma yetişemiyormuş gibi bazen 2 parmagımın ortasındaki hiç dokunmadığım tuşa fln bastığını farkettim sonra multi torch uygulamasını indirdim 2 den fazla parmağı algılamadığını fark ettim onlarda hızlı haraket ettiğinde zar zor algılıyor romdan olabileceğini düşündüm 8.1 e çektim olmadı mıuı 10 yükledim yine olmadı sizce sorun nedir sinir olmaya başladım iyice.
Muhtemelen telefonunuzun ekranı orjinal değil, sonradan değiştirildi diye tahmin ediyorum. Telefonun sökülüp sökülmediğine dair bir bilginiz var mı?

CelalAkdeniz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
a1
Konular
6
ekrandan şüphe ediyorum ama yazılımsal olamazmı acaba sorun

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
ekrandan şüphe ediyorum ama yazılımsal olamazmı acaba sorun
Bu rehberi kullanarak güncel stock rom(android 9.0) yüklemesini yapın:
Rehber - Mi A1 Stock Rom Yükleme Rehberi
Eğer stock rom yüklemesini yaptığınızda sorun devam ediyorsa yazılımsal olmadığı kanaatine varabilirsiniz. Çünkü stock rom yüklemesini yaptığınızda telefondaki bütün yazılımlar, driverlar vs. silinir sıfırdan tekrar yüklenir

CelalAkdeniz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
a1
Konular
6
peki teşekür ederim muhtemelen ekran orjinal değil

Üst Alt