Soru Xiaomi 9 mu,mi 9t pro mu?

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Arkadaşlar bu iki cihaz arasında kararsız kaldım.Xiaomi 9'dan yana endişelerim yok ama mi 9t pro benim daha çok hoşuma gittiği için mi 9t pro biraz daha ağır basıyor.Sormak istediğim soru aslında şu; Xiaomi 9 zaten stabil bir cihaz ama mi 9t pro biraz alışılmışın dışına çıktığı için şüphelerim var.Bu cihazı kullanan arkadaşlar cihazda herhangi bir negatif birşey farkeden oldu mu,sizce alınır mı? Veya hiç riske girmeyip xiaomi 9 mu almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim...

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Popup kamerayı bir sorun olarak saymazsak mi9t pro hem fiyat olarak daha iyi hemde bir kaç noktada mi 9 dan fazlası var. Mi 9 da 2. Ve 3. Kamera sensörleri biraz daha iyi fakat o sensörlere binde bir ancak ihtiyacınız olacaktır, fakat mi9 t pro daki kulaklık girişi ve daha büyük batarya her daim lazım olan bir şey. İhtiyaçlarınızı iyi düşünüp tartın. Ben mi9 t pro çıkmadan mi 9 almıştım. Şuan halen kullanıyorum.

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Mi 9t pro batarya ,ekran,kamerasi herkesin ilgisini cekiyor.mekanik seyler kolay ariza yapmaz

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63

Yukarıdaki konuları inceleyin işinize yarayacaktır, konu açmadan önce forumu araştırın.

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Öncelikle forumu incelemiştim ama bu attıklarınıza rastlamamıştım teşekkür ederim. Yorum atan arkadaşlar size de teşekkür ediyorum ve bu soruyu sormamda ki sebeplerden biri bazı arkadaşlar ekranın kendiliğinden tepki verdiğini ve ısınma gibi vb. sorunları belirttiği için sordum.

Üst Alt