Soru xiaomi 180 güvenlik kamerası çevrimdışı kalma sorunu

creatice03

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
hbden aldığım evde çocuklarımın gözetimi için kullandığım güvenlik kamerası sürekli çevrim dışı oluyor , sildim yükledim, upgrade ettim , amperi yüksek şarj aleti denedim sorun düzelmiyor. varmı? çözümü olanlar arkadaşlar bayağı uğraştım. Evi arıyorum fişten sök tak 1-2 saat idare ediyor sonrası yine aynı

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam kutu içerisinden çıkan uzun kabloyu değil çok daha kısa bir kablo kulanın. Yüksek akım veren adaptör yerine mümkünse 0.5A akım veren bir adaptör (eğer kamera modem yanındaysa modem USB çıkışı da 0.5A akım verecektir) kullanabilirsiniz. Aynı sorunu yaşadığımda bu iki yöntemi kullanarak sorunu çözmüştüm. Umarım sizde de çözüm olur.

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
63
hbden aldığım evde çocuklarımın gözetimi için kullandığım güvenlik kamerası sürekli çevrim dışı oluyor , sildim yükledim, upgrade ettim , amperi yüksek şarj aleti denedim sorun düzelmiyor. varmı? çözümü olanlar arkadaşlar bayağı uğraştım. Evi arıyorum fişten sök tak 1-2 saat idare ediyor sonrası yine aynı
Hocam heralde yazılımsal çünkü bende aynı sorunları yaşıyorum

zerocel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilke
Cihazım
Oneplus 7t pro
Konular
0
Merhaba
Cihazınız bir ip kamera olduğundan üzerinde gömülü yazılım sürümünden kaynaklı bir problem gibi görünüyor. Kamera yazılımı üzerinden güncelleştirmeleri denetleyerek tekrar denemenizi tavsiye ediyorum.
Kolay Gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt