İnceleme Xiaomi 14T Pro rom yükleyeceklerin dikkatine!

canerbulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
K20 pro
Meslek
memur
Konular
6
Arkadaşlar dün itibariyle cihazın bootloader kilidini açtım. eu ve elite rom daha çıkmadığı için çin romunu flaslamak istedim ancak hata verdi eksik indirme olabilir diye farklı bi siteden tekrar fastboot romu indirdim ancak o da yüklenmedi. tahminen çin romuna xiaomi engel koymuş. mecburen endonezya ve tayvan romunu yükledim. arama kaydı sadece tayvan romunda var. Bilginiz olsun

Byblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Not3 P
Konular
2
Arkadaşlar dün itibariyle cihazın bootloader kilidini açtım. eu ve elite rom daha çıkmadığı için çin romunu flaslamak istedim ancak hata verdi eksik indirme olabilir diye farklı bi siteden tekrar fastboot romu indirdim ancak o da yüklenmedi. tahminen çin romuna xiaomi engel koymuş. mecburen endonezya ve tayvan romunu yükledim. arama kaydı sadece tayvan romunda var. Bilginiz olsun
Bootloader kilidini nasil actiniz mtk islemcilerde driverleri nereden indirebilirim. Yönlendirici olursaniz cok sevinirim.

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
11
Hocam arama kaydi için artık Tayvan roma gerek yok, ekteki dosyayı aptachtan veya magiskten modul olarak flashlayin 10 numara arama kaydı yapıyor yıllardır bunu kullanirim hiçbir sorun yaşamadım

Ekli dosyalar

• BCR-1.69-release.zip
    1,9 MB · Görüntüleme: 4

canerbulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
K20 pro
Meslek
memur
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bootloader kilidini nasil actiniz mtk islemcilerde driverleri nereden indirebilirim. Yönlendirici olursaniz cok sevinirim.
Haber - [Rehber] HyperOS Bootloader Kilidi Açma - Adım Adım Anlatım burdan bakabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam arama kaydi için artık Tayvan roma gerek yok, ekteki dosyayı aptachtan veya magiskten modul olarak flashlayin 10 numara arama kaydı yapıyor yıllardır bunu kullanirim hiçbir sorun yaşamadım
sagolun hocam root yapmadım daha... stabilite açısından tr roma göre daha iyi...

Üst Alt