Sohbet Xiaomi 14 Pro Titanyum IMEI

vural2123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vural
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
6
Merhabalar, Xiaomi 14 Pro Titanyum Çin'e özel üretildiğini biliyorum bu yüzden sormak istedim, 1. Sim bitti 2. Sim ise 1.5 ay kadar kaldı. IMEI atılıyor mu veya direnç?
Bu telefon zaten fazlalık normalde ama IMEI veya direnç yapılıyorsa yaptırıp aileden birine vereceğim.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
39
Hayır yapılmıyor. Kalan süreyi kullanıp mecburen yılbaşında sıfırlanmasını bekleyeceksiniz.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Merhabalar, Xiaomi 14 Pro Titanyum Çin'e özel üretildiğini biliyorum bu yüzden sormak istedim, 1. Sim bitti 2. Sim ise 1.5 ay kadar kaldı. IMEI atılıyor mu veya direnç?
Bu telefon zaten fazlalık normalde ama IMEI veya direnç yapılıyorsa yaptırıp aileden birine vereceğim.
bende aileden sayılırım ağam bana hediye edebilirsin böylece kurtulmuş olurum elimdeki fosilden 😁

vural2123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vural
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır yapılmıyor. Kalan süreyi kullanıp mecburen yılbaşında sıfırlanmasını bekleyeceksiniz.
Teşekkürler cevabınız için. Fakat yılbaşına kadar yetişmeyecek gibi 1.5 kaldı simin bitmesine yoksa ben mi yanlış biliyorum?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende aileden sayılırım ağam bana hediye edebilirsin böylece kurtulmuş olurum elimdeki fosilden 😁
Hocam kardeşimin telefonu kırıldı kenarda duruyordu zaten, ben 14 Ultra Türkiye kullanıyorum kardeşime vermek için yaptırmak istedim :)

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Teşekkürler cevabınız için. Fakat yılbaşına kadar yetişmeyecek gibi 1.5 kaldı simin bitmesine yoksa ben mi yanlış biliyorum?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam kardeşimin telefonu kırıldı kenarda duruyordu zaten, ben 14 Ultra Türkiye kullanıyorum kardeşime vermek için yaptırmak istedim :)
ne yani ben kardeşin değilmiyim ayıp sana 😁 şaka bi yana kardeşine hayırlı olsun ne diyelim ben kendime başka abi bakayım 😁

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
39
Yetişmesine lüzum yok. Kapanan her iki sim yılbaşında sıfırlanır ve takriben bir hafta on gün içinde 4+4 olarak tekrar kullanıma açılır.

Üst Alt