Yardım Xiaomi 13T Taiwan Roma Geçiş.

fatihsy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 10 pro
Konular
35
Merhabalar, Xiaomi 13T HypersOS Taiwan Roma geçmek istiyorum ama bootloader kilidi kapalı. MİUİ de dosya ismi değiştirme ile kandırarak değişiklik yapılıyordu sanırım HyperOS da denedim olmadı farklı bir yolu varmıdır şimdiden teşekkürler.

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Merhabalar, Xiaomi 13T HypersOS Taiwan Roma geçmek istiyorum ama bootloader kilidi kapalı. MİUİ de dosya ismi değiştirme ile kandırarak değişiklik yapılıyordu sanırım HyperOS da denedim olmadı farklı bir yolu varmıdır şimdiden teşekkürler.
Bl kilidini açmanız gerek ama hyperos ile bl kilidi açmak zorlaştı tek yöntem bl açıp tayvan romu flashlamak tek yöntem bu hocam

fatihsy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 10 pro
Konular
35

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
öyle yapıcam hocam en son teşekkür ederim.
Başvuru yapıp 3 hafta beklemeniz gerekiyor ama cihazınız bl açılınca bir dahaki hyperos güncellemelerini almayacak manuel olarak sürekli mi flash ile kendiniz güncellemek zorunda kalacaksınız hem kullandığınız romda ne gibi problem var neden Tayvan romuna geçmek istiyorsunuz

fatihsy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 10 pro
Konular
35
Başvuru yapıp 3 hafta beklemeniz gerekiyor ama cihazınız bl açılınca bir dahaki hyperos güncellemelerini almayacak manuel olarak sürekli mi flash ile kendiniz güncellemek zorunda kalacaksınız hem kullandığınız romda ne gibi problem var neden Tayvan romuna geçmek istiyorsunuz
Tayvan romunda arama ve mesajlar uygulaması Xiaominin olduğunu söylediler hocam Google uygulaması istemiyorum onun için geçmek istiyorum.

s3rtouch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sertac
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
0
Tayvan romunda arama ve mesajlar uygulaması Xiaominin olduğunu söylediler hocam Google uygulaması istemiyorum onun için geçmek istiyorum.
Tayvan rom pil olarak iyi degil rusya rom kurun bence romlarin nerrdeyse hepsiniz test ettim rusya rom en stabil ve performans olarak en iyisi benim icin arama ve mesaj uygulamasi xiaomi.

fatihsy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 10 pro
Konular
35
Tayvan rom pil olarak iyi degil rusya rom kurun bence romlarin nerrdeyse hepsiniz test ettim rusya rom en stabil ve performans olarak en iyisi benim icin arama ve mesaj uygulamasi xiaomi.
Teşekkürler hocam denerim kilit açma başvurusu yaptım 72 saat verdi yarın akşam açılıyor kilit rusya rom yüklerim.

USDOREX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ulaş DOĞAN
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Yaklaşık 2 haftadır bende rus romu kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım şimdilik memnunum.

fatihsy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 10 pro
Konular
35
Üst Alt