Rom Xiaomi 13T Pro Telefon Yavaşlama Sorun

blackops18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
7
Merhaba arkadaşlar xiaomi 13t pro cihazımı aldıktan sonra sistem güncellemesi yaptım ve telefon yavaşlamaya başladı oyunlar da fps kaybı yaşıyordum global rom denedim eeu rom denedim çin romu denedim japon romu denedim ama telefon performans vermiyordu fps 120 sabit kalıyor hala aynı sorun devam ediyor bende tr romu yükledim sürüm düşürdüm 14.0.4.0 sürüme düşürdüm telefon hızlandı yeni güncellemedeki hıza rağmen 2 kat daha seri oldu telefon ücretli rom alacak gücüm yok yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim fazla rom denemiş birisi olarak söylüyorum redmi k60 ultra cihazına göre çoğu romlar ve 13t pro ya yükleme yapıldığında buga giriyor cihaz bilginiz olsun Xiaomi 13T Pro için ücretli rom haricinde başka bir rom üretilmemiş maalesef miui 13 den sonra bu cihaza özel yazılım Xiaomi daha üretmemiş kamera hyperosa göre o kadar seri ki şuanda hyperosta açılışı bile yavaş oluyordu

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır. Sadece nokta, emoji, işaret vb. içeriklerden oluşan, anlamlı cümle içermeyen mesajlar ile konu açılması yasaktır.
Mesajınızı düzenleyiniz

blackops18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi