Çözüldü Xiaomi 13T Pro Açılmıyor

karabudak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HyperOs 1.0.9.0 EEA
Telefon Modeli
Xiaomi 13T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Hocalarım sa, telefon boşta dururken, elimde bile değilken, bir anda sürekli olarak açılma ekranı gelmeye başladı. Recovery ekranına ne yapsam giremedim. Yalnızca fastboot ekranı açılıyor. Mi Flash ile tekrar fastboot üzerinden flash_all diyerek başarılı bir şekilde rom kurdum. Ancak aynı sorun halen devam ediyor. Recovery ekranına girebilsem Safe mode ile açmayı deneyeceğim ona da erişemedim. Ne yapsam sorunu çözemedim. Böyle bir sorun yaşayan var mıdır? Ne yapmam gerekiyor. Fastboot mode alıp, pc den safe modda telefonu başlatmak için ne yapmam gerekiyor? Bu şekilde sorunumu çözebilir miyim?

Çözüm
Hocalarım öncelikle yukarıdaki fabrika romunu indirip fastboot üzerinden kurdum. O şekilde cihazım çince bir şekilde açıldı. Daha sonra yine forumda bulunan Xiaomi.Eu Rom'u kurdum direkt. Şuan telefonum açıldı. Herhangi bir sorun olursa tekrar yazacağım. İyi Forumlar.
Aleykum Selam Fabrika romunu kurmayı dene

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
11
Hocalarım sa, telefon boşta dururken, elimde bile değilken, bir anda sürekli olarak açılma ekranı gelmeye başladı. Recovery ekranına ne yapsam giremedim. Yalnızca fastboot ekranı açılıyor. Mi Flash ile tekrar fastboot üzerinden flash_all diyerek başarılı bir şekilde rom kurdum. Ancak aynı sorun halen devam ediyor. Recovery ekranına girebilsem Safe mode ile açmayı deneyeceğim ona da erişemedim. Ne yapsam sorunu çözemedim. Böyle bir sorun yaşayan var mıdır? Ne yapmam gerekiyor. Fastboot mode alıp, pc den safe modda telefonu başlatmak için ne yapmam gerekiyor? Bu şekilde sorunumu çözebilir miyim?

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Direnç atıldı mı hocam?

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
52
Bende k60 ultra kullanıyorum direnç atıldı 1 ay sonra aynısı geldi hemde geçtiğimiz 2 aylık süreçte oldu bunlar yazılımsal hiç bir müdahale işe yaramadı 2200 TL ve k60 ultra olması sebebiyle 1 ay telefoncuda kaldı 1 haftadır daha Yeni elime alıyorum

Oyla:

karabudak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direnç atıldı mı hocam?
Evet hocam, 10 gün oldu, daha sonra whatsapp ta sorun yaşadım, sonra bootloader kilidini kapatmak zorunda kaldım. Telefon bu hale gelince tekrar açtım ama ne yapsam boşa hocam

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
52
Bl yi kapatman iyi olmamış umarım çözülür

Oyla:

karabudak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
6
Hocam kurdum telefon açıldı, ama şuan telefon çince, dünyanın en eski rom'larından biri yüklü, şimdi eski rom'a dönmeye çalışacağım. Teşekkürler

Oyla:

karabudak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
6
Hocalarım öncelikle yukarıdaki fabrika romunu indirip fastboot üzerinden kurdum. O şekilde cihazım çince bir şekilde açıldı. Daha sonra yine forumda bulunan Xiaomi.Eu Rom'u kurdum direkt. Şuan telefonum açıldı. Herhangi bir sorun olursa tekrar yazacağım. İyi Forumlar.

Oyla: Çözüm
Üst Alt