Yardım Xiaomi 13T Hyperos

Mefe6478

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MiUİ 14
Telefon Modeli
Xiaomi 13T
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba, Xiaomi 13t Cihazıma Önce HyperOS TR Versiyonunu Yükledim. 1 Gün Sonra Da HyperOS Global Versiyonunun Geldiğini Gördüm ve Onu Yüklemeye Çalıştım Fakat Cihazım Çöktü. Şimdi Direkt MiUİ 14'ün üstüne yüklesem çökme yaşar mıyım?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Nasıl yüklediniz de çöktü hocam? Eğer yapmamanız gereken bir yöntemle yaptıysanız MIUI 14 kurarsanız da aynı şey olur.

Oyla:

Mefe6478

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl yüklediniz de çöktü hocam? Eğer yapmamanız gereken bir yöntemle yaptıysanız MIUI 14 kurarsanız da aynı şey olur.
Fastboot'tan Yükledim.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Videosundaki Gibi.
İlk Önce TR Sürümü Kurup Sonra Global Sürümü Kurduğum İçin Mi Oldu Diye Düşünüyorum.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Fastboot'tan Yükledim.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Videosundaki Gibi.
İlk Önce TR Sürümü Kurup Sonra Global Sürümü Kurduğum İçin Mi Oldu Diye Düşünüyorum.
Save user data seçeneğiyle mi kurdunuz? Çünkü öyle yapmamanız gerekiyor normalde. Hangi romu öncesinde kurduğunuz çok önemli değil hocam. Sorunlar daha çok rom atılma sırasında cihazın bilgisayar ile bağlantısının kaybolması (kablo çıkması vs), bilgisayarda güç kesintisi vs. durumlarında oluyor.

Oyla:

Mefe6478

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Save user data seçeneğiyle mi kurdunuz? Çünkü öyle yapmamanız gerekiyor normalde. Hangi romu öncesinde kurduğunuz çok önemli değil hocam. Sorunlar daha çok rom atılma sırasında cihazın bilgisayar ile bağlantısının kaybolması (kablo çıkması vs), bilgisayarda güç kesintisi vs. durumlarında oluyor.
Evet İki Romu da Öyle Kurdum. Ayrıca Sorun da Bağlantı Kopması vs Değil cgh Failed Falan Bi Şey Diyodu. Şimdi Yaparken Clean All'ı Mı Seçeyim? Çökme Vs Olmaması İçin

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Evet İki Romu da Öyle Kurdum. Ayrıca Sorun da Bağlantı Kopması vs Değil cgh Failed Falan Bi Şey Diyodu. Şimdi Yaparken Clean All'ı Mı Seçeyim? Çökme Vs Olmaması İçin
Clean All'ı seçmeniz lazım hocam. Eski sürüm Global'den yeni sürüm EEA roma geçerken güncelleme yapılabiliyor belki ama aynı sürüm civarındaysa bölge romu değişikliği yaparken mutlaka temiz kurulum gerekiyor.

Oyla:

Mefe6478

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Clean All'ı seçmeniz lazım hocam. Eski sürüm Global'den yeni sürüm EEA roma geçerken güncelleme yapılabiliyor belki ama aynı sürüm civarındaysa bölge romu değişikliği yaparken mutlaka temiz kurulum gerekiyor.
Tamamdır Teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Önceden Bootloader Açıktı, Cihazı Düzelten Arkadaşlar Bootloader Kilidini Kapatmışlar. Bu Durumda Otomatik Olarak HyperOS Güncellemesi Gelecek Midir?

Son düzenleme:
Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Tamamdır Teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Önceden Bootloader Açıktı, Cihazı Düzelten Arkadaşlar Bootloader Kilidini Kapatmışlar. Bu Durumda Otomatik Olarak HyperOS Güncellemesi Gelecek Midir?
Güncelleme gelir hocam. Sıkıntı olmaz.

Oyla:
Üst Alt